Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Star Palace Düğün Salonları

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Star Palace Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Star Palace Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Star Palace Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Star Palace Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Star Palace Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Star Palace Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Star Palace Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Star Palace Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Star Palace Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Star Palace Düğün Salonları Hakkında

Özel gün organizasyonlarınız için aradığınız her şeyi belki de aklınıza hiç gelmemiş olan detayları burada bulacaksınız. Star Palace Düğün Salonları olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bu yüne yüzlerce çiftin ve ailenin mutluluklarına şahit olduk. Müşterilerimizin memnuniyetlerini görmek bizi daha da işimize bağladı. Alışılmışın dışında bir organizasyon geçirebilmeniz için her yıl kendimizi yeniliyoruz. Değişen düğün trendi doğrultusunda süslemelerimizi yapıyor sizi farklı tarz salonlarımızdan sunuyoruz.

Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Bünyemizde 3 farklı salon bulunmaktadır. Bütün salonlarımız son teknoloji ekipmanlarla donanmıştır. Yüksek tavan ve geniş pist olduğundan dolayı rahatça eğlenebileceksiniz. Sınırsız hizmet anlayışımızdan dolayı hayal ettiğiniz ve düşlerinizi süsleyen bir organizasyon geçirebileceksiniz

Kına geceleri geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Son zamanlarda değişen kına geceleri için aksesuar çeşitliliğimizde güncellemeler yaptık. Konsept bir gün geçirmek isteyen gelin adayları için istediği renk ve tarzda mekanımızı süslüyoruz. Masalara şamdanlar ve çiçekler koyarak mekâna sıcak bir hava katıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz Kına tahtı kuruyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde süslüyoruz. Tahtın etrafına renkli puflar koyarak konsept bir hava yaratıyoruz. Böylece arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eşsiz fotoğraflar çekilebilirsiniz. Kına merasimi için başından sonuna kadar ekibimiz sizinle ilgileniyor

Star Palace Düğün Salonları olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Eğlencenizin başından sonuna kadar organizasyon sorumlusu tahsis ediyor ve sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz de aile sıcaklığını hissedebileceğiniz bir salonda mutluluğa ilk adımınızı atmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Bilgi İşlem Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  HABİBLER MAH.5604 SOKAK.NO:2 HABİBLER KAPALI PAZAR GÜNEYİ KEPEZ/ANTALYA

 • Haritadaki Konumu

  Star Palace Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.