• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Shaqqa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Shaqqa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Shaqqa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Shaqqa Sıkça Sorulan Sorular

Shaqqa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Shaqqa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Shaqqa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Shaqqa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Shaqqa kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Shaqqa Hakkında

Açık ferah ve yeşil bahçemizde siz ve sevdiklerinizin özel günlerinde keyifli zaman geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Cafe Shaqqa olarak 2018 yılından bu yana Antalya’da hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Tarihimizden gelen kültür birikimini günümüze uyarlayarak hizmet vererek işletmemiz, ilkelerimize bağlı kalarak uzun yıllar boyunca misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve şube sayımızı arttırarak alanımızda uzmanlaşmayı hedefliyoruz. Etkinliklere özel organizasyonlara değer veriyor, planladığınız aktivitelerin en iyi şekilde geçmesi için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün butik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerinin mevcut olduğu şık dekore edilmiş kapalı alanımızda her mevsim organizasyonlarınızı rahatça yapabileceksiniz. Açık alanımız ise yemyeşil ağaçlar arasında bulunan geniş çim alandan oluşmaktadır. Şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan uzakta kendinize özgü bir gün geçirebilmeniz için istediğiniz alanı size özel tahsis ediyoruz.

Özel günlerinizden önce davetli sayınızı öğreniyor, masa sandalye yerleşim planını hazırlıyoruz. Nişan, kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonlar geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Nişan masası, kına tahtı ve kına süslemeleriyle restoranımızı süslüyor, tarzınıza uygun ve istediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Cafe Shaqqa olarak faaliyette olduğumuz günden itibaren çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânı ve nişan mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Yemekli organizasyonlar için her damak tadına uyumlu tek tip menü oluşturuyor, Hafta sonu kahvaltıları etkinliğinde de farklı çeşitlerimizle sizleri karşılıyoruz. Siz de lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizin kusursuz geçmesini istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Bahçeyaka Mahallesi, 4, 28. Sk., 07190 Döşemealtı/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Shaqqa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.