• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seven Beach Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Seven Beach Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Seven Beach Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Seven Beach Sıkça Sorulan Sorular

Seven Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Seven Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seven Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seven Beach kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Seven Beach kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Seven Beach Hakkında

Deniz manzarasına karşı kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonu düzenlemek istiyor, kaliteli hizmet alacağınız bir mekân arıyorsanız Seven Beach lara olarak hizmetinizdeyiz. Uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Değişen düğün trendlerini yakından takip ediyor, her anlamda çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz. Özel günlerin değerini bilen bir ekibe sahibiz ve kusursuz bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. İşletmemiz Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer alıyoruz. Lara Plajlarındaki 7 numaralı tesisiz. Konumumuz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.


Organizasyon stilimizden ve hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


-Deniz manzarasına karşı bulunan geniş çim bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz.


-Yuvarlak 8 kişilik masalar kullanıyor, masaları geniş aralıklarla yerleştirerek her davetlinin konforlu bir gün geçirmesiniz sağlıyoruz.


-Son zamanlarda değişen kına geceleri için aksesuar çeşitliliğimizde her sene güncellemeler yapıyor, Konsept bir gün geçirmek isteyen gelin adayları için istediği renk ve tarzda mekanımızı süslüyoruz.


-Masalara şamdanlar ve çiçekler koyarak mekâna sıcak bir hava katıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz Kına tahtı kuruyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde süslüyoruz. Tahtın etrafına renkli puflar koyarak konsept bir hava yaratıyoruz.


-Sahne kurulumunda ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Düğün organizasyonlarında profesyonel ve geniş repertuvara sahip sanatçı ve orkestrayla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmeniz sağlıyoruz.


Seven Beach Club Lara olarak düğün, kına ve bekârlığa partilerinden farklı olarak; nişan organizasyonu, sahilde nikâh töreni, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Yemekli organizasyonla özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize özel olarak menü oluşturuyor, yemekleri yaparken kaliteli ürünler kullanıyoruz. Siz de kına ve bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Lara Beach 7 Nolu Plaj Muratpaşa Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Seven Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.