Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi Hakkında

Otantik bir yörük çadırında kına ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?


2015 yılından beri Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi adresimizde hizmet veriyoruz. 2000 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz tesisimizin aynı zamanda açık kır bahçesi de bulunuyor. Bu sayede hem yaz hem de kış organizasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.


Kına organizasyonlarının otantik yapısıyla oldukça uyumlu olan tesisimizde bugüne dek sayısız kına gecesi düzenledik. Üstelik yalnızca kına organizasyonlarınızda değil; düğün, nişan, söz organizasyonlarınızda da yanınızdayız. Evliliğe adım adım yaklaştığınız bu süreçte, bize ihtiyaç duyduğunuz tüm davetlerde hizmetinizdeyiz! Yenilikçi bakış açımızla davetlerinize renk katmaya ve kusursuz bir hizmet sunmaya hazırız.


Yeni bir ekip olmamız dolayısıyla heyecanımızın da oldukça taze olduğunu söylememiz mümkün. İsteklerinizi titizlikle değerlendiren dinamik bir ekibiz. Sektörün getirdiği yenilikleri takip eden ve bu yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlayan... Hizmetlerimizi bu yenilikler doğrultusunda çeşitlendirebildiğimiz gibi hizmet sunuş biçimlerini de bu yenilikleri referans alarak değiştiriyoruz. Örneğin: organizasyonda fotoğraflarınızı çekerken profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz aynı zamanda yeni çekim tekniklerini de kullanmayı ihmal etmiyoruz. Bu sayede yıllarca profillerinizi süsleyecek harikulade kareler çekmiş oluyoruz.


Kına organizasyonlarını daha da eksiksiz kılan ise çözüm ortaklarımızdan destek almamız. Pek çok ritüeli bir arada bulabileceğiniz kına organizasyonlarında tüm ritüelleri tek tek değerlendiriyoruz. Yöreye uygun organizasyonlar düzenleyebiliyor, sevdiklerinizle keyifli saatler geçirmenin tadını çıkarmayı da size bırakıyoruz.


Kına tahtından bindallıya, halay mendillerinden yaş kınaya kadar bu anlamlı organizasyona dair ihtiyaç duyduğunuz her şey... Bunların hepsini bir araya getirerek oluşturduğumuz kına paketimiz bulunuyor. Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve kına paket içeriğimiz hakkında detaylı bir şekilde konuşmaya başlayalım. Serik Yörük Türkmen Kültür Merkezi ekibi olarak sorularınıza cevap olabilmek için heyecanla bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.