• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rixos Downtown Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Rixos Downtown Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Rixos Downtown Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rixos Downtown Sıkça Sorulan Sorular

Rixos Downtown kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rixos Downtown kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Rixos Downtown kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Rixos Downtown kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rixos Downtown kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Rixos Downtown Hakkında

Kutlamanızın üstünden yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazırlanın. Antalya Rixos Dowtown olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Konaklama dışında özel gün kutlamaları içinde tercih edilen adreslerden biriyiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda kendimizi her sene yeniliyor ve geliştiriyoruz. Düğün hazırlıklarında detaylar arasında boğulmamanız için sizin için organizasyonlarınızla biz ilgileniyoruz. Düğün dışında kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya hazır mısınız?

Rixos Downtown olarak son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Size faklı alternatifler ve konseptler sunarak tarzınıza uygun bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kaftan ve bindallınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri kuruyor, aynı tarzda masa ve sandalye süslemelerini hazırlıyoruz.

Otelimizde özel organizasyonlar çifte tahsis ettiğimiz iki alanımız bulunuyor. İster kır bahçemizde ister kapalı alanımızda organizasyonlarınızı kutlayabilirsiniz. Balo salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mEvcut olduğundan dolayı her mevsim rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle canlı renkler kullanıyoruz. 8 kişilik yuvarlak ve 10 kişilik dikdörtgen masalarımızı oyun görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Güpürlü kumaşlardan oluşan masa örtülerini ve tifanny sandalyelerin süslemelerini yapıyoruz. Kına gecelerine özel olarak kına tahtı kuruyor yanlarına renkli minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilmenizi sağlıyoruz.

Rixos Downtown olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Organizasyonlarda kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Düğün öncesinde damak tadınızı öğreniyor ve menü içeriği hakkında bilgi veriyoruz. Profesyonel otel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler hijyenik mutfağımızda hazırlanmaktadır. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor ve masaları şenlendiriyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Sakıp Sabancı Bulvarı, Konyaaltı Sahili

 • Haritadaki Konumu

  Rixos Downtown Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.