Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Rixos Downtown

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

80-100 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına müziği

Hizmet İçeriği

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Ottof Eğlence Merkezi
10

Kepez

Ottof Eğlence Merkezi

Ottof Eğlence Merkezi olarak sizi mutluluğa götüren bu yolda siz değerli mü...

Flora Düğün Arena
80

Döşemealtı

Flora Düğün Arena

FLORA Düğün Arena Döşemealtı Flora Park Avm 2. katında 2 salon olarak hiz...

Antalya Kına Davet
41 2 19

Muratpaşa

Antalya Kına Davet

Antalya Kına Davet olarak, İstabul'da 10 yılda kazandığımız tecrübemizi Ant...

Hakkında

Kutlamanızın üstünden yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazırlanın. Antalya Rixos Dowtown olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Konaklama dışında özel gün kutlamaları içinde tercih edilen adreslerden biriyiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda kendimizi her sene yeniliyor ve geliştiriyoruz. Düğün hazırlıklarında detaylar arasında boğulmamanız için sizin için organizasyonlarınızla biz ilgileniyoruz. Düğün dışında kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya hazır mısınız?

Rixos Downtown olarak son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Size faklı alternatifler ve konseptler sunarak tarzınıza uygun bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kaftan ve bindallınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri kuruyor, aynı tarzda masa ve sandalye süslemelerini hazırlıyoruz.

Otelimizde özel organizasyonlar çifte tahsis ettiğimiz iki alanımız bulunuyor. İster kır bahçemizde ister kapalı alanımızda organizasyonlarınızı kutlayabilirsiniz. Balo salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mEvcut olduğundan dolayı her mevsim rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle canlı renkler kullanıyoruz. 8 kişilik yuvarlak ve 10 kişilik dikdörtgen masalarımızı oyun görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Güpürlü kumaşlardan oluşan masa örtülerini ve tifanny sandalyelerin süslemelerini yapıyoruz. Kına gecelerine özel olarak kına tahtı kuruyor yanlarına renkli minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilmenizi sağlıyoruz.

Rixos Downtown olarak çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Organizasyonlarda kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Düğün öncesinde damak tadınızı öğreniyor ve menü içeriği hakkında bilgi veriyoruz. Profesyonel otel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler hijyenik mutfağımızda hazırlanmaktadır. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor ve masaları şenlendiriyoruz.

İletişim

Çiğdem Doğruöz

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Sakıp Sabancı Bulvarı, Konyaaltı Sahili


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.