Rauf Baba Restaurant

E-posta Gönder

Rauf Baba Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Rauf Baba Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Rauf Baba Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Rauf Baba Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Rauf Baba Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Rauf Baba Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Rauf Baba Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Rauf Baba Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Rauf Baba Restaurant Hakkında

Kına gecesi kültürümüzde geçmişimizden gelen bir kutlama olup bizler için düğün organizasyonu kadar önemlidir. Gelin adayları ve aileleri bugün için özenle hazırlanır ve değer verirler. Kına geceleri günümüzde daha detaylı hâle gelerek modern halini aldı. Biz de Rauf Baba Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın Serik İlçesi’nde faaliyet gösteriyor ve trende uygun kına gecesi ve bekarlığa veda partileri düzenliyoruz. İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün, nişan kutlamaları, doğum günleri kurumsal etkinlik ve dans gecelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımızda organizasyonları gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı olmak üzere iki alanımız bulunuyor. Yaz ve bahar mevsimlerinde eşsiz doğa manzarasına karşı unutulmaz bir kır düğünü organizasyonu istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kır bahçemizi 9 kişilik yuvarlak masalarımızla hazırlıyoruz. Her mevsim rahatça eğlenebileceğiniz gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerinin mevcut olduğu kapalı salonumuzda da genellikle dikdörtgen uzun masalar kullanıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masaları hazırlıyor, eğlenebileceğiniz geniş oyun pisti oluşturuyoruz. Butik organizasyonlar için de teras katımızda bulunan doğa manzaralı alanımızı size özel tahsis ediyoruz.

Rauf Baba Restaurant olarak; organizasyonlarınızda zengin yemek menünüzü birlikte oluşturuyoruz. Yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. İşletme politikamız gereği ürün kalitesine çok önem veriyoruz. Ürünleri güvenilir iş ortaklarından bizzat kendi kontrolümüzde temin ediyoruz. Profesyonel hizmet elamanlarımız davetlilerle yakından ilgilenerek eksiksiz bir gün geçirmelerini sağlıyorlar. Sizde deneyimli bir ekiple özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Siz de özel günlerinizi kusursuz bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Antalya/Serik/Kadriye mahallesi üç kum tepesi kadriye beach park Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rauf Baba Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.