• Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nirvana Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nirvana Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Nirvana Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nirvana Otel Sıkça Sorulan Sorular

Nirvana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nirvana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nirvana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nirvana Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nirvana Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nirvana Otel Hakkında

Özel günlerinizi gerçekleştirmek için bir mekân arayışı içinde misiniz? Birçok firmayı incelediniz ve karar veremediniz. Profesyonel bir ekiple çalışmak, kına gecesiyle ilgili gerekli bilgi ve donanıma sahip olsun istiyorsunuz. Eğer Antalya’daysanız; Nirvana Hotel Kemer tam da böyle bir mekân!

Yıllardır turizm sektöründe hizmet veriyoruz. Dağ ve deniz manzarasının harika bir görünüm oluşturduğu mekânımızda kına gecenizi gerçekleştirmek istiyoruz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla beraber 40 kişilik organizasyon gerçekleştirebiliyoruz.

-Davetli sayınızı öğrendikten sonra masa düzenini oluşturuyoruz. Özel masa ve sandalye seçeneklerimiz bulunuyor. Masa ve sandalyelerinizde özel şamdanlar, mumluklar ve birçok aksesuar yer alıyor. Şık bir görünüm oluşturmak için organizasyon ekibimizle beraber hummalı bir çalışma yürütüyoruz.

-Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebiliyor. Günümüzde birçok konseptte gelin adayları gecelerini unutulmaz hal getiriyor. Eğer siz de böyle bir gece hayal ediyorsanız profesyonel bir firmadan yardım alabilirsiniz.

-Kına gecenizi yemekli olarak düzenlemek ister misiniz? Davet menüleri oluşturabilir, lezzetlerimizi deneyimli aşçılarımızla hazırlayabiliriz. Özel tariflerin ve kreatif sunum seçeneklerin süslendiği masalarınızda tam da zevkinize uygun olarak geceniz tasarlanıyor.

-Kına gecenizde yaşanan anların kayıt altına alınması ne güzel olurdu değil mi? Profesyonel sanatçılarımız davetlilerinizin geliş anından başlayarak en özel gününüzü video kayıt altına alıyorlar. Güldüğünüz her anı fotoğraf karelerine dönüştürüyorlar.

-Konaklama hizmetimizde bulunuyor. Otelimizde organizasyon öncesinde son hazırlıklarınızı tamamlarken organizasyon sonrasında ise yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınızla beraber bekarlığa veda partisi de düzenleyebilirsiniz.

-Kına ve bekarlığa veda partilerinin yanı sıra nişan törenlerinde de hizmetinizdeyiz. Butik organizasyonlar için oldukça idealiz. Evlilik teklifi, doğum günü etkinlikleri için de oldukça fazla tercih ediliyoruz.

Eğer siz de kına geceniz için Nirvana Otel Antalya’yı tercih edecekseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, ‘’Ücretsiz teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Göynük Mah. Başkomutan Atatürk Cad. No: 141 Kemer/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Nirvana Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.