Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Matilda Vip Yacth Tour

Matilda Vip Yacth Tour

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kalkış noktası seçilebiliyor.
  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Sade tarzda süslemeler kullanıyor.
  • Gelin kaftanı veriyor.
  • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Matilda Vip Yacth Tour Hakkında

Matilda Vip Yacth Tour, 2023 yılında açılmış, henüz çiçeği burnunda bir işletme olarak benzersiz kına gecesi ve bekarlığa veda etkinlikleri gerçekleştiriyor. Sakin dalgaların ortasında eğlenceye doyacağınız bir gece geçirecek, samimi bir ortamda tatlı etkinlikler düzenleyebileceksiniz. Antalya açık hava kına mekanları arasında en önde bulunuyor, en yüksek kalitedeki hizmetleriyle en iyisini ayaklarınıza getiriyorlar.

Davet Alanları

Yatın ferah ve iç açan açık alanında 10 kişiye kadar ulaşan kına geceleri düzenleyebiliyor, bütün detayları siz ve konuklarınıza konforlu bir alan kuracak şekilde ayarlıyorlar. Deniz manzarasına doyacağınız bir gece geçirin diye etkinliğinize uygun bir alan hazırlıyor, yatın modern ve şık ortamı sayesinde eşi benzeri olmayan bir kına gecesine imza atıyorlar.

Dekorasyon

Antalya kına mekanları arasında yer alan Matilda Vip Yacth Tour, deniz üstünde bulunan davet alanının halihazırda göz kamaştıran manzarasını dekorasyonuyla destekliyor. Demo masa ya da tik davet masaları ve tik sandalyeler ile bir oturma alanı oluşturuyor, birbirinden farklı konseptlerle istediğiniz her şeyi ayağınıza getiriyorlar. Davet alanlarınızı etkinliğinize yakışacak şekilde süsleyerek hak ettiğiniz zarafeti ayağınıza getiriyorlar.

Hizmetler

Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi etkinliğiniz için Matilda Vip Yacth Tour’u seçerek halihazırda bambaşka bir etkinliğe imza attığınız bu günü, benzersiz hizmetleri ile çok daha iyi bir hale getiriyorlar. Etkinliklerinize dilediğiniz gibi hazırlanın diye hazırlık odalarını, çocuklar da, aileleri de etkinliğiniz boyunca rahatça vakit geçirsinler diye çocuk alanını ayarlıyorlar.

Etkinliğiniz esnasında gerçekleştirilecek yemek servisini en kaliteli yemekler ve taptaze ürünler ile gerçekleştiriyor, yemek menüsünü sizin isteklerinize göre hazırlıyorlar. Efsane bir yemek faslının ardından dilediğiniz gibi eğlenmeniz için sizi en güzel şekilde ağırlıyorlar. Antalya yakınında bulunan çiftler veya konuklarını istedikleri yerden alıyor, böylece etkinliğinize davetli herkese ulaşım kolaylığı da sağlıyorlar.

Antalya’nın muhteşem havası ve şahane atmosferinde en güzel kına gecesi ve bekarlığa veda partisi etkinlikleri gerçekleştiriyor, sınırsız hizmetleri ve profesyonel ekibi sayesinde her detayın kalitelisini ayarlıyorlar. Antalya bekarlığa veda mekanları konusunda da çiftlerinin yüzünü güldürebilmek için erken rezervasyonlarda ödeme kolaylığı sağlayarak hiçbir hizmetten kaçınmıyorlar. Detaylı bilgiye ulaşmak için profildeki bilgilerden işletmeyle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Matilda Vip Yacth Tour Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Matilda Vip Yacth Tour Sıkça Sorulan Sorular

Matilda Vip Yacth Tour kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Matilda Vip Yacth Tour kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Matilda Vip Yacth Tour kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.