Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Laren Family Hotel & Spa

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Laren Family Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Laren Family Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Laren Family Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Laren Family Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Laren Family Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Laren Family Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Laren Family Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Laren Family Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Laren Family Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Laren Family Hotel & Spa Hakkında

Prestijli bir düğün organizasyonu için Laren Family Hotel & Spa Antalya’da balo salonunun kapılarını konuklarına açıyor!

2017 yılında yenilenen imajı ile şık bir görünüme kavuşan otelimiz davetleriniz için uygun olacak şekilde dekore ediliyor. Şık bir şekilde düzenlenen ve davetli sayınıza göre de masa düzeni sağlanan salonumuzda konsept çalışmalarınız da yapılıyor. Tabii ki bu konuda organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenlemeniz ve isteklerinizi belirtmeniz gerekiyor.

Hayallerinizdeki gece için hazırlıklar başladığında ise yapmanız gereken yalnızca kişisel hazırlıklarınızı tamamlamak! Bu yüzden süsleme ve düzenlemeler için davet alanınız beyaz ağırlıklı olarak renkli süslemeler ile de hazırlanıyor. Şık aksesuarlar ve servis takımları ile de ziyafet masalarınız tamamlanıyor. Siz evet derken fotoğraflarda ölümsüz anılara dönüşecek olan nikah masanızı da masa çiçekleri ve yine beyaz renk tercihleri ile düzenliyoruz.

Üstelik söz ve nişan törenlerinizde kurdele kesim anı için sade ve zarif bir arka fon ile nişan masası da tasarlayabiliyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızda farklı konsept çalışmalarınız için çözüm ortaklarımızdan da destek alıyoruz. Yine hizmet personellerimiz de organizasyon sorumlumuzun yönetiminde hazırlıklara yardımcı olabiliyorlar.

Davet menülerinizi de normalde alakart hizmet veren ana mutfağımızda hazırlıyoruz. Fakat yüksek kalitede hizmet ve hızlı servis için standart menüler oluşturmayı tercih ediyoruz. Bu konuda da menü tadımları düzenlemeyi tercih ediyor davet menülerinizi damak tadınıza uygun olarak tercih etme şansını size bırakıyoruz.

Bütün bu imkânlar ile gecenizi hem bir müzik şölenine hem de ziyafetlere dönüştürüyoruz. Her anınızı özel kılmak için konaklama ve balayı imkânı da sağlıyoruz. Yeni nesil butik otel anlayışı ile 59 adet standart ve süit odamızdan tercih yaparak her şey dahil, yarım pansiyon veya oda kahvaltı alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki Laren Family Hotel & Spa iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. 2054 Sok. No: 21 Muratpaşa/ Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Laren Family Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.