Kemer Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kemer Uygulama Oteli - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kemer Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kemer Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kemer Uygulama Oteli Sık Sorulan Sorular

Kemer Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kemer Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kemer Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kemer Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kemer Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kemer Uygulama Oteli Hakkında

Siz kıymetli misafirlerimiz için kusursuz hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz. Bölgemizin kültürünü modern mimarimizle birleştirip, çağdaş otelcilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Konforlu konaklama hizmetimizin dışında akıllarda kalacak kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz.

Peki Kemer Turizm Ve Otelcilik Uygulama Oteli olarak, kına gecenizde hangi hizmetleri veriyoruz?

-Öncelikle düğünlerinizi otelimizin şık ve zarif balo salonunda gerçekleştiriyoruz. Ferah yapıda olan ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte ihtiyaçlarınızı belirliyor, istek ve beklentilerinizi dinleyerek bu ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleri geliştiriyoruz. Pist alanımızın yanına yerleştirdiğimiz masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz tarzda süslüyoruz. Talep ederseniz Osmanlı, Bohem, Hint konsepti gibi çalışmalar da yapabiliyoruz.

-Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı kına tahtı, kına tepsisi, davul şov, kına takımı gibi aksesuarlardan yararlanıyoruz. Kına gecenize renk katacak bir organizasyon süreci için danışmanlığınızı yapıyor, kötü sürprizlere yer vermemek için var gücümüzle çalışıyoruz.

-Misafirlerinize sunacağımız yemek menülerimizi, hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan Türk Mutfağının en güzel lezzetlerini, profesyonel ekibimizle servis ediyoruz. Üstelik servislerimizde porselen tabak ve kaliteli çatal-bıçak takımı kullanıyoruz.

-Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunuyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans ederken sizin için özel olarak hazırladığımız renkli ışık şovlarımızı çok seveceksiniz. Ayrıca profesyonel müzik ekibimiz, bu özel gününüzde eğlencenize eğlence katmak için sizi bekleyecek.

-Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla omuzlarınızdaki yükü alarak hafiflemenizi sağlıyoruz. Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve Antalya Kemer Uygulama Oteli fiyatları öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modern dekorasyona sahip mekanımızda, fark yaratacak olanaklarımızdan yararlanmak isteyen tüm çiftlerimizi otelimize bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalle Dr. Derviş Eroğlu Dörtyol Bulvarı No:5 Kemer Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kemer Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.