• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalkan Regency Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Kalkan Regency Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kalkan Regency Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kalkan Regency Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kalkan Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kalkan Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Kalkan Regency Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kalkan Regency Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kalkan Regency Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kalkan Regency Hotel Hakkında

Hayallerini gerçeğe dönüştürüyor, kültürümüzde önemli bir değeri olan kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz bir organizasyonla kutlamanızı sağlıyoruz.

The Kalkan Regency Hotel olarak Antalya’nın en güzel yerleşimlerinden biri olan Kalkan’da 17 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Yaz aylarında konaklamak isteyenlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Detaycı ve bir o kadar kaliteli hizmet anlayışımızı fark eden misafirlerimizin istekleri ve tavsiyesi üzerine özel organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya başladık ve dünya evine girecek olan çiftlere unutulmaz bir gün geçireceklerinin vaadini veriyoruz.

Gelin adaylarının ve ailelerin en önem verdikleri organizasyonlardan biridir kına ve bekârlığa veda partileri. Konseptler belirlenir, bindallı ve kaftanlar hazırlanır aylar öncesinden biz de sizin kadar bu özel günü önemsiyor, istediğiniz konseptte geçirmenizi sağlıyoruz.

İster arkadaşlarınızla bir tatil kaçamağı yaprak ister kalabalık aile ve dostlarınızla bir yemekli organizasyon şeklinde kutlayabilirsiniz bu günü. Biz de isteklerinize saygı duyarak tecrübemizi sizinle paylaşıyor ve organizasyonunuzu en iyi şekilde planlıyoruz.

Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak; deniz manzarasına hâkim çim bahçemiz, akşam saatlerinde ışıklandırılarak ihtişamlı bir görünüm kazandırılan havuz başımız ve otelimizin teras katı olmak üzere üç yerde organizasyonlarını gerçekleştirebilme fırsatı ile karşı karşıyasınız. Davetli sayınıza uygun olarak öncelikle davet alanımızı belirliyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle beyaz, pembe ve lila renklerini kullanıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerine özel olarak belirlediğiniz konseptte, bindallı ve kaftanınıza uygun renkte giydirmeler temin ediyor, oyun pisti kenarına kına tahtı kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun menü içeriklerimizle hizmetinizdeyiz. İkramları ve yemekler hazırlarken kaliteli ürünler kullanıyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Kalabalık bir ekip olduğumuzdan dolayı davetlileri bekletmeden seri bir şekilde paket içeriğinde bulunan ikramları servis ediyoruz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde kına ve bekârlığa veda partinizi gerçekleştirmek ve Kalkan Regency Hotel Spa organizasyon detayları hakkında daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerinden bize ulaşın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kalkan Mahallesi Gonca Sok. 2/6, 07960 Kaş/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Kalkan Regency Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.