Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu olarak düğün sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri aynı özen ve titizlik ile çalışarak yaptığımız işin hakkını veriyoruz. Salonumuzda her biri kendi işinde uzmanlaşmış çok sayıda personelimiz bulunuyor. Mutfak ekibinden servis elemanlarımıza kadar herkes güler yüzlülük ile işlerini severek yapan profesyonellerdir. Büyük bir aile haline gelen ekibimiz ile Antalya çapında hizmet veriyor, hayatlarını birleştirmek için ömür boyu mutluluğa yemin eden çiftlerimizi ağırlıyoruz.

Gözünüzde daha rahat canlandırabilmeniz adına salonumuzun fiziksel özelliklerinden bahsetmek de biraz bahsetmek istiyoruz. Gerek metre karesi gerek ise yüksek tavanlı oluşu ile fevkalade genişlikte bir iç hacme sahibiz. Üstelik salonumuzun kolonsuz iç mimarisi sayesinde misafirlerimizin görüş açısı da kapanmıyor oturan konuklarınız tüm töreni rahatlıkla seyredebiliyor.

Yaklaşık 400 ila 450 kişiyi ağırlayabildiğimiz bir düğün salonu kapasitesine sahibiz. Bu sayede geniş çevresi ve büyük bir ailesi olan çiftlerimiz diledikleri kadar kalabalık bir davetli listesi yapabiliyorlar. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz tüm sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile çağırabilirsiniz.

Salon dekorasyonumuzda sadelik ve şıklıktan yana tercihimizi yaptık ve duvarlar dahil olmak üzere her yerde soft ve açık renkler kullandık. 6’şar kişilik yuvarlak masalarımıza ve rahatlığı ile meşhur Hilton sandalyelerimiz için de beyaz renk örtü ve giydirmeler kullanıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzu dilerseniz yemekli veya yemeksiz şekilde planlayabilirsiniz. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız toplu organizasyonlar için belirlediğimiz fiks menülerimizden damak tadınıza ve bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Yemeklerimizin kalitesinden ve lezzetinden de şüpheniz olmasın, emin ellerdesiniz.

Kına organizasyonu için bizimle iletişime geçmek isterseniz yukarıda bulunan formu eksiksiz doldurup “fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz. Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Serik‘te sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahallesi, Koray Aydın Cd., Serik/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gündoğdu Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.