Firezza Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ottof Eğlence Merkezi
13 1 1

Kepez

Ottof Eğlence Merkezi

100-200
50 TL'den az
Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az
Akpalace Hotel
7

Serik

Akpalace Hotel

200-300
50-100 TL

Hakkında

Modern dekorasyona sahip açık ve kapalı mekan alternatiflerimiz, ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayacak hizmetlerimiz ve tecrübeli ekibimizle kına gecenizi bir şölene dönüştürmek için buradayız! Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren her detayla yakından ilgileniyor, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermek için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz Firezza Garden Konyaaltı’nda faaliyet gösteriyor. Bu alanda geniş bir bahçeye ve kötü hava koşullarında tercih edebileceğiniz 400 kişi kapasiteli kapalı salona sahibiz. Kına gecenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve süsleme konusunda da konsept geliştirme konusunda da size destek oluyoruz. Eğer bizim olanaklarımızdan yararlanmak istemezseniz, bir organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsunuz. Bu konuda kısıtlamamız bulunmuyor.

Kına gecenizde misafirlerinize porselen tabaklarda birbirinden güzel ikramlar yapıyoruz. İkram içeriğinize siz karar veriyorsunuz ve isterseniz mevcut menülerimizde değişikliğe gidebiliyorsunuz. Bu gibi detayları kına gecenizden önce organizasyon sorumlumuzla konuşup detaylı planlamayı yapabilirsiniz.

Eğlencesiz kına gecesi olur mu? Tabii ki olmaz, o halde kendinizi bol eğlenceli bir sürece şimdiden hazırlayın! Çünkü diğer kına gecesi mekanlarından bizi farklı kılan özelliklerimizin başında geliyor ve ışık ve ses sistemimizin kalitesi. Açık alanımızda da kapalı alanımızda da sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilmenize olanak sağlayacak büyüklükte dans pistimizin bulunduğunu da belirtelim. Işık şovlarımızla daha renklenecek bu alanda kına yakma merasiminizi de rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Antalya kına gecesi mekanları arasında yer alan Firezza Garden, kolay bir ulaşım ağına da sahip. Bu sayede kına gecenize davet ettiğiniz konuklarınız mekanımızı bulurken çok fazla zaman kaybetmiyor ve ister toplu taşımayla isterseler de kendi araçlarıyla düğününüze katılabiliyorlar.

Kına gecenizi kusursuz bir şekilde organize edeceğiniz hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Erdem Baloğlu

  • Adres: Liman Mah. 99 Sk. No:8/1 Sarusu Kadınlar Plaj İçi

Firezza Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!