Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Ela Excellence Resort Belek

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ela Excellence Resort Belek Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ela Excellence Resort Belek Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ela Excellence Resort Belek Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ela Excellence Resort Belek Sıkça Sorulan Sorular

Ela Excellence Resort Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ela Excellence Resort Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ela Excellence Resort Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ela Excellence Resort Belek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ela Excellence Resort Belek kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ela Excellence Resort Belek Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için şık bir otel arayışındaysanız sizi Antalya’nın önde gelen otellerinden biri olan Ela Quality Resort Hotel ile tanıştıralım. Otelimize geldiğiniz anda büyüleneceğiniz bir büyüklüğe sahip olduğumuzu belirtelim. Arkasında ormanlık alan önünde alabildiğine deniz olan otelimizde yeşile ve maviye doyuyorsunuz. Yeşil çim alanlarımız, büyük havuzumuz ve sunduğumuz birçok detay ile kaliteli bir otelde olması gereken her özelliğin olduğunu fark edeceksiniz.

Ela Quality Resort Hotel Antalya’nın Belek mevkiinde yer alıyor. Denize sıfır konumda yer alan otelimize özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi dolmuş ve taksi gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebilmektesiniz. Aynı zamanda otelimizin özel servisleriyle de merkeze gidip gelebiliyorsunuz.

Otelimizde kına gecenizi gerçekleştirebileceğiniz 8 farklı salonumuz bulunuyor. İhtişamlı dekorasyonu, butik mimari yapısı, kolonsuz olma özelliği, ileri teknolojik altyapısı, ekipman zenginliği ve profesyonel ekibe sahip olması, bu 8 salonumuzun ortak özelliklerini oluşturuyor. Kapasitede ve dizaynda ise birbirlerinden farklılaşıyorlar. Gelecek kişi sayısına uygun olan ve dekorasyonunu beğendiğiniz salonlardan birini seçebilir ve kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu salonlarımızda sadece kına gecelerinizi değil açılışları, düğünleri, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikleri, kokteylleri, bayi toplantılarını ve iş yemeklerini de gerçekleştirebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bu organizasyonlarınızdan en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem uygunluk durumumuza göre hareket edebiliyor hem de isteklerinizi öğrenerek size en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Bizi tercih edeceğiniz süre boyunca güler yüzlü ekibimiz yanınızda olacaklar. Kapsamlı bir eğitim alan ve güler yüzlü hizmet bilincinde olan personelimiz ilgilerini bir an olsun kaybetmeden konuklarımızla ilgileniyorlar. Profesyonel çalışanlarımızla gecenin sonuna kadar hiçbir aksaklık yaşamayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.
Ayrıntılı bilgilendirme ve Ela Quality Resort Hotel Antalya fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Belek Mahallesi, İskele Mevkii, 07506 Serik/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Ela Excellence Resort Belek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.