Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

C'Lara Davet Organizasyon

C'Lara Davet Organizasyon

C'Lara Davet Organizasyon Hakkında

C’Lara Davet Organizasyon Antalya’nın konsept davet imkanı sunan mekanları arasında yer alıyor. Özelleştirilebilir dekorasyon seçeneklerimiz ve her türlü ihtiyacınızı karşılamamıza olanak tanıyan hizmet çeşitliliğimizle karşınıza çıkıyoruz. Modern trendleri takip ederek sürekli yenilediğimiz mekanımızda en samimi butik davetlerin ışıltılı adresi haline geliyoruz. Yemeklerimizin lezzeti de nezih atmosferimizi taçlandıran olumlu özelliklerimiz arasına giriyor.

Davet Alanları

Clara Davet Organizasyon, kına gecesi ve bekarlığa veda davetleriniz için kapalı salon ve açılır kapanır tavanlı alan seçenekleri sunuyor. Cam kaplı duvarları sayesinde doğal ışık ve temiz hava alan mekanımızda toplam 100 ila 200 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyoruz. Butik davetlerinizi panoramik şehir manzarasıyla gerçekleştirebileceğiniz mekanımızda dans pisti ve sahne için ahşap zemin tercih ediyoruz.

Dekorasyon

Clara Davet Antalya’da modern çizgilere uygun dekorasyonuyla öne çıkıyor. Mekanımızda beyaz örtülü uzun dikdörtgen masalarla ve kahverengi kumaş sandalyelerle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Masaları parlak vintage vazolar, uzun çok kollu gümüş rengi şamdanlar ve zarif çiçeklerle süslüyoruz. Kına köşenizde beyaz ya da kırmızı tül, altın rengi payet kumaş, cam mumlukta kırmızı mum, altın rengi oymalı ayna gibi farklı aksesuarlarla arka plan çalışması yapıyoruz. Altın rengi oymalı kına tahtlarımızı beyaz ve kırmızı gibi renk seçenekleriyle size sunuyoruz.

Hizmetler

Kına gecenizi C’Lara Davet Organizasyon farkıyla gerçekleştirmeye karar verdiyseniz sizi bekleyen hizmet yelpazesinin oldukça geniş olduğunu söylemekten mutluluk duyarız. Kına tahtınızın kurulumu, kına tepsinizin hazırlanması, damat bey için omuz örtüsü ve davul, gelin hanım ve arkadaşları için bindallı ve kaftan, nedime ekibi gibi pek çok imkanı mekanımızda sağlıyoruz. İsminize özel karşılama panosu tasarımı da size sunduğumuz ayrıcalıklar arasında.

C’Lara Davet Organizasyon’la hatırladıkça mutlu olacağınız kına gecelerinin kapılarını aralayın. Geniş çözüm ortağı ağımız ve her gün daha da genişleyen mekan imkanlarımızla tüm ihtiyaçlarınıza cevap oluyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden kolayca bizimle bağlantı kurarak paketlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve erkenden yerinizi ayırtabilirsiniz. Bize ulaşmak için bir diğer seçenek de yandaki formu doldurup göndermek ve C’Lara Davet Organizasyon fiyatlarımız hakkında size teklif vermemizi istemek.

C'Lara Davet Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

C'Lara Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

C'Lara Davet Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

C'Lara Davet Organizasyon kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esra & Onur

Düğün Tarihi: 12.02.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişanımızı 12 şubatta üst katında yaptık çok eğlendik. Canlı müziği, yemekleri, ortamı herseyi gerçekten çok güzeldi. Olcay hanım çok ilgilendi sagolsun. Çok çok teşekkür ederim...

Elif & Orçun

Düğün Tarihi: 06.09.2022

Harika bir geceydi, Olcay Hanıma ne kadar teşekkür etsek az. Unutamayacağımız bir gece yaşattı. Sevgiler ve binlerce teşekkürler.

Edanur & Erkan

Düğün Tarihi: 28.08.2022

Heyecandan yerimde duramadığım günde yanımda olduğunuz için her bir çalışanınızla sizlere çok teşekkür ederim. Günümü ne kadar güzel yapılabilirse o kadar güzel yaptınız.Yeriniz, hizmetleriniz ve samimiyetiniz kalbimi ısıttı, her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz teşekkür ederim.

Suna & ---

Düğün Tarihi: 27.08.2022

Günümü güzel ve özel kıldığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Hafızama kazınmış harika bir gece olarak kalacak. C'Lara ailesine teşekkürler.

Ecem & Agit

Düğün Tarihi: 06.08.2022

Merhaba sevgili C'Lara ailesi harika bir nişan akşamı yaşadık. Her şey harikaydı, iyi ki sizi bulduk.

Gökşin & Ali

Düğün Tarihi: 03.06.2022

Sevgili C'Lara ekibi bu mutlu günümüzde ilgi ve alakanı, güler yüzünüz ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Gizem & Volkan

Düğün Tarihi: 02.06.2022

Öncelikle Olcay Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. Bu gece çok güzel şeyler yaşadıki benim için unutulmaz bi gece oldu. Herkese minnettarı..

Eylül & ---

Düğün Tarihi: 19.05.2022

Sevgili C'Lara ailesi bu önemli günümde beni en güzel şekilde ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum. Her şey tahmin ettiğimin çok ötesindeydi, teşekkürler.

Afra & ---

Düğün Tarihi: 30.01.2022

Bizim için hayatlarımızda unutamayacağımız bu geceye ev sahipliği yapan C'Lara Davet çalışanlarına, işletme sahiplerine özverili ve nazik ev sahipliği için çok teşekkür ediyoruz.

Burcu & ---

Düğün Tarihi: 15.01.2022

Hayatımın en özel ve en güzel gününde yanımda oldunuz Olcay hanım. Siz ve ekibiniz harikasınız, iyi ki varsınız çok teşekkürler.

Yadigar & Esat

Düğün Tarihi: 08.09.2021

Çok teşekkürler, her şey mükemmeldi. Ellerinize, emeğinize sağlık. Hep destek oldunuz ve her detayla ilgilendiniz çok teşekkür ederim.

Berna & Ramazan

Düğün Tarihi: 20.08.2021

Emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz, çok güzel bir anı olarak kaldı bizde.

Sinem & Murat

Düğün Tarihi: 01.08.2021

Her şey için çok teşekkür ederiz harika bir geceydi. Ellerinize sağlık.

Senasucan & Adil

Düğün Tarihi: 28.02.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Herşey çok güzel oldu, ilginize alakanıza teşekkür ediyorum. Nişan organizasyonumuz ve yer için iyiki Efta daveti seçtik, harikaydı.

Aslihan & Mert

Düğün Tarihi: 20.02.2020

Ilk yemeğimizi efta davet de yaptığımız için çok memnun kaldık, herşey için teşekkürler

Ezgi & Emre

Düğün Tarihi: 16.02.2020

Herşey için çok teşekkür ederiz. Muhteşem bir geceydi. Bu yorumu okuyan herkese özel günleriniz için hiç düşünmeden Efta ya gelin diyorum. Olcay hanım birtanesiniz.

Pinar & Tolga

Düğün Tarihi: 07.02.2020

Çok güzel bir organizasyon oldu herkesin hayranlıkla beğendiği. Herşey için teşekkür ederiz. Kesinlikle hiç tereddütsüz tercih edebileceğiniz sizi kendi ailesi gibi karşılayan Olcay hanım ve Efta'ya teşekkür ederiz.

Gizem & Ramazan

Düğün Tarihi: 24.01.2020

Güray bey ve Olcay hanım in içtenliği şef ve garsonlar olmak üzere bütün eftadavet ailesine evliliğe attığımız bu güzel adımımızda yanımızda oldukları herşeyle tek tek ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz.

Shontelle & Murat

Düğün Tarihi: 05.08.2019

Herşey için çok teşekkürler, ailemizle beraber çok güzel eğlendik. Fasıl ekibi de oldukça eğlenceliydi, yurt dışında yaşadığımız için nişan ve kina birarada bu kadar güzel olabilirdi. Tekrar teşekkürler.

Ayşegül & Barış

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Kesinlikle tavsiye edilecek bir mekan,nisan organizasyonu için samimi bir atmosfer.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.