Cennet Bahçesi Cafe Restoran

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cennet Bahçesi Cafe Restoran
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Cennet Bahçesi Cafe Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Cennet Bahçesi Cafe Restoran Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cennet Bahçesi Cafe Restoran Sıkça Sorulan Sorular

{Cennet Bahçesi Cafe Restoran} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cennet Bahçesi Cafe Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Cennet Bahçesi Cafe Restoran} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cennet Bahçesi Cafe Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Cennet Bahçesi Cafe Restoran Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yemyeşil bir bahçede unutulmaz bir organizasyonla geçirmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetimizle buluşturuyoruz. Serik DSİ Parkı olarak uzun yıllardan beri Antalya’nın ilçesi olan Serik’te faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, kusursuz bir organizasyonla sizleri buluşturuyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Açık alan ve geniş piste sahip olan mekânımızın kapasitesi oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırabileceksiniz. Kına geceleri geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinliğimiz. Geçmişi günümüze uyarlayarak modern bir kutlama sunuyoruz. Klasik kutlamalar dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda alanımızı süslüyor, istediğiniz konsepti uygulamanızı sağlıyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renk seçeneklerimizi sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

Özel organizasyonlarınızda profesyonel, yörenin müzik kültürüyle uyumlu şarkılar çalan orkestramız ve ses sanatçımız eşliğinde sevdikleriniz birlikte unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Kulağa hoş gelen müzikler dinleyebilmeniz için sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlara ve ses sistemine önem veriyor, son teknolojik ekipmanlar tercih ediyoruz.

İlk giriş müziğiniz çalınırken kına ekibimiz eşliğinde kırmızı halıdan yürürken anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Ardından kına müziği eşliğinde kınanız yakılıyor. Hüzünlü anlar yaşarsınız ailenizi ve sizi neşelendirmek için neşeli şarkılar çalıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz kına tahtını kuruyor etrafına renkli puflar yerleştirerek arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekinebilmenizi sağlıyoruz.

Serik DSİ Parkı olarak çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Serik kına mekanlarından biriyiz. Şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerini kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Devlet Su İşleri Serik, Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cennet Bahçesi Cafe Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.