Doria Hotel Yacht Club

0242 255 51 37

E-posta Gönder

 • Kaş, Antalya.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Doria Hotel Yacht Club Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  1000 - 1500 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  1000 - 1500 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  30.000-40.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  30.000-40.000 TL

Doria Hotel Yacht Club Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Doria Hotel Yacht Club Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Doria Hotel Yacht Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni, Zenne / oryantal

Doria Hotel Yacht Club Hakkında

Doria Hotel Yacht Club, konaklama ve davet sektörlerindeki 6. yılını kutluyor. 2016 yılından beri Antalya açık hava kına mekanları arasında faaliyet göstermekte olan mekanımız, havuz başı temalı davetler için kapılarını açıyor. Her biri engin bir deneyim ve beceri yelpazesine sahip 50 üyeden oluşan ekibimizle kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerinizi mükemmelliğe taşıyoruz.

Davet Alanları

Otelimiz Kaş Marina içerisinde denize sıfır bir konumda yer alıyor. Çukurbağ Yarımadası’nın manzarasını karşısına alan, ağaçlarla çevrili 1 adet açık davet alanı ile hizmet veriyoruz. 750 metrekare genişliğindeki bu alan çim zeminiyle, kum çakıl plajıyla, yarı olimpik havuzuyla ve kendine özel iskelesiyle öne çıkıyor. Dans pistimizi de oldukça geniş tutuyoruz. Toplam 400 kişinin katılacağı kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerini rahatlıkla mekanımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Doria Hotel Yacht Club, modern dekorasyonuyla öne çıkan Antalya kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Tesisimizde misafirlerimizi pika ağacından yapılmış kare masalarla ve uyumlu sandalyelerle karşılıyoruz. Masa örtüsü tercihimizi gri renkli runner’lardan yana kullanıyoruz. Süsleme konseptimiz en son trendlere göre belirleniyor. Gri renk masa avizelerimizle ve daha pek çok aksesuarımızla isteğinize bağlı masa süslemesi yapabiliyoruz. Mekanımızda dilerseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla çalışmanız da mümkün.

Hizmetler

Otelimizde müzik ve dansın hiç durmadığı eğlenceli düğünler için ileri teknolojili ışık, ses ve sahne sistemleri ile hizmet veriyoruz. Canlı müzik noktasında anlaşmalı müzisyenlerimizle çalışmayı tercih edebilir ya da kendi anlaştığınız bir müzisyeni mekanımıza davet edebilirsiniz. Otelimizde 10 adet özel odamız ve 105 kişilik konaklama kapasitemiz de mevcut. Ayrıca marina içerisinde 10 ila 15 taşıtlık bir otoparkımız bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Doria Hotel Yacht Club çiftleri, kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için çok zengin bir ikram çeşitliliği arasından seçim yapma şansı buluyor. Kırmızı et, beyaz et ya da balık ile ana yemekler hazırlayarak misafirlerinize sunabiliyoruz. İsteğe bağlı fast food menü hazırlama hizmetimiz de var. Otelimizde yerli ve yabancı içki servisi mevcut. Kokteyl çeşitlerimiz arasından damak zevkinize en çok uyanları tercih edebilirsiniz.

Doria Hotel Yacht Club, kına gecesi ve bekarlığa veda daveti için Kaş’ta denize sıfır bir mekanın masmavi manzarası eşliğinde eğlenmek isteyen çiftleri bekliyor. Çiftlerimize sağladığımız ayrıcalıklı hizmetler ve zengin menü imkanları sayesinde Antalya kına mekanları arasında beğeni kazanıyoruz. Üstelik ödeme kolaylıkları ve erken rezervasyon avantajları da otelimiz bünyesinde mevcut. Hemen bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimize başvurmanız ya da yandaki formu doldurup bize göndermeniz yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0242 255 51 37
 • Adres:

  Andifli mahallesi Uğur Mumcu cad. Kaş Setur Marina

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.