• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dejavu Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Dejavu Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Dejavu Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dejavu Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Dejavu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dejavu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dejavu Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dejavu Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dejavu Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Dejavu Hotel Hakkında

Dejavu Otel Kaleiçi’ne hoş geldiniz!

Hayallerinizdeki kına gecesine ulaşın diye profesyonel ekibimizle beraber çalışıyoruz. Kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor, isteklerinizi gerçekleştirebilmek için planlı ve programlı bir şekilde gecenizi tasarlıyoruz. En özel gününüze ev sahipliği yapmak için Dejavu Butik Otel Antalya olarak Kaleiçi mevkiindeyiz.

Kına gecenizde sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim.

Yemekli ya da kokteyl düzeninde gecenizi düzenleyebiliyoruz. Bahçemize konumlandırdığımız konuk masalarınıza cennetten bir köşe diye adlandırdığımız alanımızda yer alacak. Yemyeşil çiçekler ve ışıklandırma sistemleri sayesinde hoş bir ortam sunacağız.

Yemekli oturma düzeninde 60 misafirinizle eğlenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz, Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini sunduğu menüleri titizlikle hazırlıyor ve seçtiğiniz lezzetleri masanıza ulaştırıyor.

Butik organizasyonlar için ideal olan otelimizi tercih edecekseniz dekorasyonu çözüm ortaklarımızla beraber sağladığımızı belirletelim. Mekânımızın renklerinde ve süslemelerinde değişiklik yapmak isterseniz organizasyon ekibimizle iletişime geçmeniz ve söylemeniz yeterli. Kına gecenize yakışır şekilde süslemeler yapıyoruz. Arzu ederseniz organizasyon firmasıyla da anlaşabilir, dışarıdan yardım alabilirsiniz.

Gelecek misafirleriniz eğlensinler diye pistimizi genişlettik ve gecenizde en güzel şarkılara yer veriyoruz. Profesyonel müzisyenlerimiz her tarz müziği seslendirebiliyorlar, oldukça geniş bir repertuara sahipler.

Kına gecesi adetlerinizi de yerine getirmeyi unutmuyoruz. Bindallı, Hint kınası, kuru ve yaş kına, kına mumu, el gülü, kına tepsisi gibi ek hizmetleri otelimizin organizasyon ekibi size sağlayabilir. Kendinizi özel hissedeceğiz bugünde her şey sizin için! Kına tahtını mekânımızın en güzel yerine konumlandırıyoruz.

Düğün, nişan, kına, açılış ve daha birçok özel günde bizi tercih edebilirsiniz. Biz organizasyon türüne ve davetli sayısına göre bahçemizi hazırlıyor, mutlu günlere ortak olmak istiyoruz. Size sağladığımız avantajlardan yararlanmak için formu doldurabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile Antalya kına mekânları arasından bizi tercih edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Selçuk Mh., Musalla Sk. No:10, 07100 Muratpaşa/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Dejavu Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.