Bizim Park Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bizim Park Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bizim Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Bizim Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Bizim Park Restaurant} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bizim Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Bizim Park Restaurant} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bizim Park Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Bizim Park Restaurant Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi kusursuz bir şekilde kutlamak istiyor ve hâlâ kutlayacak mekânı belirleyemiyorsanız Bizim Park Restaurant Serik olarak size unutulmaz bir gün geçirme sözü veriyoruz. Uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük rutinde misafirlerimizi ağırladığımız restoranımızda özel günler ve toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlik ve toplantılar,sünnet düğünü de faaliyet gösterdiğimiz diğer organizasyonlar.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyor bu doğrultuda planlamalarımıza başlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, seçtiğiniz renkle tarzınıza uygun süslemeleri kombine ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde genellikle kırmızı, fuşya ve mor renginde giydirmeler kullanıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı ve kına süslemeleri temin ediyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtını süslüyoruz.

Şehrin gürültüsünden uzak doğa ile iç içe olan bir mekânda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel gün kutlamalarını gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanımız bulunuyor. Geniş çim alandan oluşan açık alanımız 400-500 kişi ağırlayabileceğimiz kapasitededir. Büyük ağaçlarla çevrili doğa ile yan yan özel günlerinizi unutulmaz bir şekilde kutlayabileceksiniz. Kapalı alanımız ise yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda eğlenirken bulacaksınız. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı kapalı alanımızda her mevsim düzenlenen organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Bizim Park Restaurant olarak çiftler tarafından tercih edilen Serik kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Siz de yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Şevket Bey

İletişim

  • Adres:

    Aşağıçatma mah. yeni sokak no:1/1 07520 Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bizim Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.