Aydemir Wedding

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Aydemir Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Aydemir Wedding Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Aydemir Wedding Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Aydemir Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aydemir Wedding Hakkında

7 yılı aşan organizasyon tecrübemizle sizi yeni mekanımız olan Aydemir Wedding’e bekliyoruz. Antalya kına yapılacak mekanlar arasında yer alan Aydemir Wedding Kepez’de kapılarını açıyor. Mekanımızın avantajlı özellikleri içinde kına aksesuarı kiralama hizmeti sunmasını gösterebiliriz. İstediğiniz mevsimde kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi düzenleyebileceğiniz kapalı bir mekan arıyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Davet Alanları

Antalya kına mekanları içinde kapılarını açan Aydemir Wedding’te 1 adet kapalı davet alanıyla çiftleri karşılıyoruz. Davet alanımızda toplamda 650 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Kapalı salonumuz yüksek tavanlı yapısıyla da ferah bir mekan arayan çiftlerin yüzünü güldürüyor. Salonumuzun dans pistiyse tüm misafirlerinizi rahatça ağırlayabilecek büyüklüğe sahip. Ayrıca davet alanımızın avantajları arasında balkon alanı da yer alıyor.

Dekorasyon

Beyaz, altın rengi ve siyahın öne çıktığı mekanımızda standart dekorasyon hizmeti veriyoruz. 6 ila 8 kişilik dikdörtgen ya da kare masalarımızı beyaz örtülerle zenginleştiriyor ve yeşil runnerlar kullanıyoruz. İsteğe göre masalarımızı birleştirerek uzun şölen masaları da elde edebiliyoruz. Masa dekorasyonunda gümüş renkli şamdanlara yer veriyor ve beyaz napolyon sandalyelerimizi yeşil kumaşlarla süslüyoruz.

Hizmetler

Süsleme noktasında değişiklik isteyen çiftler dekorasyon hizmetini dışarıdan getirebilirler veya çözüm ortaklarımızdan yardım alabilirler. Mekanımızda havalandırma ve klima sistemleriyle beraber ışık, sahne ve ses sistemi imkanları da mevcut. Canlı müzik için mekanımızın anlaşmalı olduğu sanatçılardan yararlanıyoruz. Çiftimiz arzu ederse canlı müzik hizmetini de dışarıdan alabilirler. Mekanımızda otopark alanı da bulunuyor. Aksesuar kiralama dahilindeyse bindallı/kaftan, mum, tepsi ve süsleme sizi bekliyor.

Yiyecek / İçecek

Kına geceleri ve bekarlığa veda partisi organizasyonları için çiftlere standart yemek servisi paketimizle yardımcı oluyoruz. Bu pakette kuru pasta ve yaş pasta çeşitleri bulunuyor. Ayrıca standart menümüze içecek servisi de dahil. Yemek servisi de mekanımız personelince yapılıyor. Çiftimiz misafirlerine ana yemek menüsü sunmak isterse catering hizmetini kendi seçtikleri bir firmadan alabilirler.

Antalya bekarlığa veda mekanlarından Aydemir Wedding’te çiftlerimizi geniş davetli kapasitemizle, merkezi bir konumda ağırlıyoruz. Mekanımızda kına aksesuarları halihazırda bulunduğundan çiftimiz zamandan da kazanmış oluyor. Aydemir Wedding bekarlığa veda ve kına fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfada görebileceğiniz telefon numaramızı arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Dokuma Fabrikalar mh. Kipa Batısı şöhretler spor tesisi karşısı Nakkallar ve Bayiler Odası binası Kepez Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.