Tut Magic Life Belek

E-posta Gönder

Tut Magic Life Belek Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Tut Magic Life Belek Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Tut Magic Life Belek Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Tut Magic Life Belek Sıkça Sorulan Sorular

 • Tut Magic Life Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tut Magic Life Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tut Magic Life Belek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Tut Magic Life Belek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tut Magic Life Belek kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Tut Magic Life Belek Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi mi hayal ediyorsunuz? Ya da modern bir bekarlığa veda partisi mi?

Doğal güzelliği ile dikkat çeken Asteria Club Belek hakkında bilgi vermeyi çok isteriz!

125 dönüm arazi üzerinde yer alan otelimizde, kendinizi adete bir ormanda hissedeceksiniz. Asteria Club Hotel’ın tüm odalarında ve alanlarında eşsiz bir doğa manzarası sizi bekliyor. Keyifli bir tatil için bizi tercih ettiğinizde göreceksiniz ki kaliteli hizmeti konuklarımıza ulaştırmak hep en büyük gayemiz! Ana faaliyetimiz otel sektörü olsa da bugüne kadar sayısız özel güne ev sahipliği yaptık. Düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonları düzenledik. Şimdi de eğlencenin kesintisiz devam ettiği bekârlığa veda partileri organize ediyoruz!

Bekârlığa veda partiniz ya da kına geceniz için seçmiş olduğunuz bir konsept var mı?

Cevabınız evet ise profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşarak istediğiniz konsepti mekânımıza uyarlayabilirsiniz. 2000 kişilik masalarımızı özenle süsleyebilir, en güzel masa örtülerini serebilirsiniz. Dilerseniz Türk geleneklerine bağlı bir kına gecesi düzenleyebiliriz. Böylece kırmızı renklerin hâkim olduğu bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Kına geceleri için gelin adaylarına özel kına köşeleri oluşturabiliriz. Bekarlığa veda partileriniz için ise özel bir masa hazırlayabiliriz. ‘’Bride to be’’ yazılı aksesuarları masada konumlandırabiliriz. Seçmiş olduğunuz organizasyona göre gerekli olan malzemelerin temini çözüm ortaklarımız aracılığıyla sağlayacağız.

Müzik ve fotoğraf hizmetini bir firma ile anlaşarak sağlayabilirsiniz. Böylece en özel fotoğraf karelerini güvendiğiniz bir sanatçıya emanet edebilirsiniz. Müzik seçimi de oldukça önemli. Özellikle bekarlığa veda ve kına gecesi organizasyonlarında! Seçtiğiniz müzisyenle ses ekipmanlarımızı dilediğinizce kullanabileceksiniz.

Bekarlığa veda partilerinin en güzel hali ise kız arkadaşlarınızla çıkacağınız bir tatil! Konaklama hizmeti de sunuyoruz. 20 villadan oluşan 594 villamız sizi ve arkadaşlarınızı bekliyor.

Siz de Antalya kına gecesi mekânı arayışındaysanız sayfa üzerinde yer alan fiyat teklifi al seçeneğini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim formunu doldurun ve hayallerinizdeki organizasyona kavuşun.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Üç Kum Tepesi Mevkii, Kadriye Mah, 07525 Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tut Magic Life Belek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.