Arashan Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Ottof Eğlence Merkezi
13 1 1

Kepez

Ottof Eğlence Merkezi

100-200
50 TL'den az
Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az
Akpalace Hotel
7

Serik

Akpalace Hotel

200-300
50-100 TL

Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecelerinizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız sizi Arashan Kır Düğünü Salonu’na davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunda düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, mutluluğa adım atacak olan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel hizmet elemanlarımızla birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, kusursuz ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Günümüzde kına ve bekârlığa veda partileri konsept bir şekilde kutlanıyor, biz de bu özel günde size özel konseptler oluşturuyoruz. Osmanlı, Hint, pembe ve modern tarzda davet alanımızı süslüyor, bindallı ve kaftanınızla renk uyumu içerisinde olan kına tahtı kına dekoru temin ediyoruz.

Yemyeşil kır bahçemizde, açık alanda, konuklarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Davet alanımızı nasıl mı hazırlıyoruz? Yuvarlak masa ve tiffany sandalyelerle çim bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak oturma düzenini hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına konseptinize en uygun rengi sizinle beraber belirliyoruz. Masa üstlerini, mekân girişini ve kır bahçemizi aksesuar ve dekorlarla süsleyerek şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Eğlenceli müzikler eşliğinde kına gecenizde dans etmeye doyamayacaksınız. Profesyonel geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, kına geceniz için şarkı listesi oluşturabiliyoruz. Sahne kurulumu ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, sesin net bir şekilde duyulmasını sağlıyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne düğün sektöründeki değişimi ve trendleri yakından takip ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Antalya kına mekânları arasında Arashan Kır Düğünü olarak tercih edilen bir adresiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde bu değerli gününüzü kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Erdal Aras

Sedat Aras

Maide Yavşanlı

  • Adres: Bahtılı Mah. 3464 Sk. No:8/1 Konyaaltı Antalya

Arashan Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!