Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Arashan Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Arashan Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Arashan Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Arashan Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arashan Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Arashan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Arashan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Arashan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Arashan Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Arashan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Arashan Kır Düğünü Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecelerinizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız sizi Arashan Kır Düğünü Salonu’na davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunda düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, mutluluğa adım atacak olan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel hizmet elemanlarımızla birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, kusursuz ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Günümüzde kına ve bekârlığa veda partileri konsept bir şekilde kutlanıyor, biz de bu özel günde size özel konseptler oluşturuyoruz. Osmanlı, Hint, pembe ve modern tarzda davet alanımızı süslüyor, bindallı ve kaftanınızla renk uyumu içerisinde olan kına tahtı kına dekoru temin ediyoruz.

Yemyeşil kır bahçemizde, açık alanda, konuklarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Davet alanımızı nasıl mı hazırlıyoruz? Yuvarlak masa ve tiffany sandalyelerle çim bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak oturma düzenini hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına konseptinize en uygun rengi sizinle beraber belirliyoruz. Masa üstlerini, mekân girişini ve kır bahçemizi aksesuar ve dekorlarla süsleyerek şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Eğlenceli müzikler eşliğinde kına gecenizde dans etmeye doyamayacaksınız. Profesyonel geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, kına geceniz için şarkı listesi oluşturabiliyoruz. Sahne kurulumu ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, sesin net bir şekilde duyulmasını sağlıyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne düğün sektöründeki değişimi ve trendleri yakından takip ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Antalya kına mekânları arasında Arashan Kır Düğünü olarak tercih edilen bir adresiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde bu değerli gününüzü kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bahtılı Mah. 3464 Sk. No:8/1 Konyaaltı Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Arashan Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.