Antalya Öğretmen Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Antalya Öğretmen Evi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Antalya Öğretmen Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Antalya Öğretmen Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Antalya Öğretmen Evi Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Öğretmen Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Antalya Öğretmen Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Antalya Öğretmen Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Antalya Öğretmen Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Antalya Öğretmen Evi Hakkında

Geçmişten bugüne kültürümüzde önemli olan kına gecelerinizi kusursuz bir organizasyonla kutlayabilirsiniz. Antalya Öğretmen Evi olarak uzun yılla boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çiftlerin özel günlerini kutlamak için tercih ettiği adreslerden biriyiz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.

Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde siz de kendi konseptinizi yaratabilirsiniz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, kendi tarzınızı mekâna uygulamanızı sağlıyoruz.

Yuvarlak 8 kişilik masaları pisti görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Son zamanlarda özel günlerde tercih edilen tifanny sandalyeler kullanarak mekânımızı tarif bir görünüme kavuşturuyoruz. Seçtiğiniz renk süslemeye uygun olarak masa üstlerine şık şamdanlar ve canlı çiçeklerle süslüyoruz.

Organizasyon yapacağınız mevsime uygun olarak havuz başı, balo salonu ve teras katımızı size tahsis ediyoruz. Davetli sayınızı öğreniyor bu doğrultuda masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı her mevsim rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Öğretmen Evimiz Antalya kına mekânları arasında tercih edilen adreslerden biri. Aldığımız iyi yorumlar ve geri dönüşleri dikkate oluyor çift memnuniyetini önemsiyoruz. Organizasyonlarda gelin ve arkadaşlarının hazırlanabilmesi için günübirlik özel oda tahsis ediyoruz. Kutlamadan sonra konaklama hizmeti de vererek balayı odası hazırlıyoruz.

Siz de aile ve arkadaşlarınızla birçok alternatifin tek çatı altında toplandığı bir mekânda organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin...

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Kültür Mah. Dumlupınar Bulvarı No:2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Antalya Öğretmen Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.