Zeynep Sultan Kasrı

0312 963 37 80

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zeynep Sultan Kasrı
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Zeynep Sultan Kasrı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Zeynep Sultan Kasrı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zeynep Sultan Kasrı Sıkça Sorulan Sorular

Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Zeynep Sultan Kasrı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Zeynep Sultan Kasrı kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Zeynep Sultan Kasrı Hakkında

Ankara’daysanız ve kına geceniz için bir mekân arayışı içerisindeyseniz size güzel bir haberimiz var! Altındağ ilçesinde faaliyet gösteren Zeynep Sultan Kasrı, kapılarını muhteşem kına davetleri için açıyor. Yeşillikler içerisindeki bahçesi ve kına konseptiyle dizayn edilmiş kapalı salonunda size ve değerli konuklarınıza sıra dışı bir eğlence yaşatarak sektördeki farkını ortaya koyuyor.

Davet Alanları

Zeynep Sultan Kasrı Ankara olarak kına davetlerinizi isterseniz ağaçlarla çevrili geniş bahçemizde isterseniz kapalı davet alanımızda ağırlıyoruz. Bahçemizde 200 ila 300, kapalı salonumuzda ise 220 misafire özenle hizmet veriyoruz. Tercihiniz hangi alan olursa olsun, kına tahtını yerleştirdiğimiz bir tören alanı oluşturuyor, gerekli ses sistemi ve teknik altyapıyı sağlayarak harika bir davet için her detayı düşünüyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun kapısından içeri girdiğinizde sizi zemini kırmızı halı kaplı büyük bir salon karşılıyor. Özel olarak renklendirilen duvarlarımız otantik bir hava yaratıyor. Dantelli beyaz örtüler serdiğimiz yuvarlak masaları, altın rengi sandalyeler ile çevreliyor, oymalı suplalar, mumlar, minyatür ağaç dekorlarıyla süsleyerek mekanımızı davetiniz için özenle hazırlıyoruz. Bohem, Osmanlı, Hint ya da prenses gibi bir konsept belirlemek isterseniz alanında profesyonel bir ekiple hem bahçemizde hem de salonumuzda hayalinizdeki gibi bir ortam yaratabiliyoruz.

Hizmetler

Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin ediyoruz. İhtişamlı, geleneksel ya da sade, hangi tür kına eğlencesi isterseniz isteyin tercih edebileceğiniz kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına sandığı, bindallı, kaftan ve daha birçok aksesuarı istediğiniz renk ve tarzda sunuyoruz. Bunlarla birlikte gelin hamamı, davul şov, zenne, oryantal, kına müziği hizmetlerimiz de bulunuyor.

Ankara Altındağ kına mekanları arasında özgün konseptli salonumuz ve bahçemizle, kına davetleri için harika bir alternatif sunuyoruz. Siz de kına eğlencenizin mekanımızda, her detayıyla tarafımızdan düzenlenmesini istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçerseniz, hayal ettiğiniz tüm detayları size eksiksiz sunabilmek için gerekli hazırlıklarımızı yapabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 37 80
 • Adres:

  Aydınlık Evler Mahallesi Derme Sokak No:7 Altındağ/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeynep Sultan Kasrı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.