Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Yeşil Kuşak Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşil Kuşak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yeşil Kuşak Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yeşil Kuşak Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yeşil Kuşak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Kuşak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeşil Kuşak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yeşil Kuşak Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeşil Kuşak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yeşil Kuşak Düğün Salonu Hakkında

Yeşil Kuşak adıyla bir Ankara kına salonu olarak, düğün öncesi yaşayacağınız eğlenceli bir kına organizasyonuna ne dersiniz? Bizim güvencemiz altında bir kına ekibiyle birlikte bol gülmeli bazen ağlamalı bir kına gecesi çok yakın. Konusunda uzman ekibimizle birlikte bizimle iletişime geçmenizi dört gözle bekliyoruz.

Pistimiz de salonumuz gibi oldukça geniş. Kına organizasyonunuza özel bir ekip ağırlamak isterseniz de buna yetecek bir alan var. Bindallınızla birlikte salona giriyorsunuz. Kına ekibimiz kına tepsisi ve yöresel kaftanlarıyla giriş yapıyor. Renkli bir girişten sonra da çeşitli merasimleri gerçekleştirerek kına gecenizi yaşıyorsunuz. Özel günleriniz için üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir organizasyon yapabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde programınızda asla bir aksama yaşamıyorsunuz. Çünkü konusunda oldukça uzmanlar ve yanlışa asla müsaade etmiyorlar. Hızlı servis sebebiyle de asla yemeklerinizi soğuk yemiyorsanız.

Hesaplamalara göre ortalama 9 ay kadar süren düğün hazırlığında gelinliğinden bindallısına çiçeğinden kınasına kadar birçok detayla uğraşıyorsunuz. Ama yetemediğiniz noktalarda bir o kadar çok oluyor. İşte bu noktada kendinizi profesyonel ellere emanet etmelisiniz. Kendinize bu süreci çile haline getirmeden keyfini çıkara çıkara sürmelisiniz. Çünkü hayatınızda ilk defa böyle bir duyguyu deneyimliyorsunuz. Bu yüzden gerçekten hayalinizdeki gibi bir kına gecesini hak ediyorsunuz. Çocukluğunuzdan beri kurduğunuz bu hayali gerçeğe dönüştürmek için de profesyonel bir ekibe güvenmelisiniz. Eğer Ankara’daysanız endişelenmenize gerek yok. Çünkü doğru adrestesiniz. Ankara düğün kına mekanları arasında yıllardır sektöre olan ilgimiz, birçok çiftin mutluluğuna şahit olmamız, başarılarımız ve tabi ki memnun misafirler ağırlamamız bunu kanıtlıyor.

Birçok çiftin tercihi olduk, olmaya da devam etmek istiyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız ve Ankara kına salonu fiyatları arasında Yeşil Kuşak yorumunu öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız takdirde modern bir kına gecesinin kapılarını aralayacaksınız…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yeşil Kuşak Caddesi 65\C Karapürçek/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Kuşak Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.