Lunarya

E-posta Gönder

Lunarya Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  200-300

Lunarya Sıkça Sorulan Sorular

 • Lunarya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Lunarya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Lunarya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 150-200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Lunarya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Lunarya kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Lunarya Hakkında

Açık havada, ağaçların arasında olmanın getirdiği huzuru kına gecelerinizin şenlikli havasıyla buluşturuyoruz. Lunarya olarak pek çok farklı konseptin uygulanabildiği bir mekanda, ikramlardan süslemelere her ayrıntıda sizin imzanızın olduğu davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Ankara Çankaya kına gecesi mekanları arasında yer alan bahçemiz hem göze hem de gönle hitap eden bir kutlama için size kapılarını açıyor.

Davet Alanları

Lunarya, 200 ila 300 davetlinin katılacağı kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için hizmet veriyor. Bahçemiz şehir merkezinden uzaklaşmadan da doğayla iç içe, geniş ve sakin bir davet alanı oluşturulabileceğinin kanıtı. Davetinizin koşullarına uygun şekilde oturma düzenini oluşturuyoruz. Olumsuz hava koşullarına karşı tenteyle koruduğumuz dans pistimiz tüm misafirlerinizin rahatça eğlenebileceği büyük bir alan yaratıyor.

Dekorasyon

Lunarya Çankaya kına mekanları arasında çiçeklerin ve jüt kumaşın ağırlıkta kullanıldığı, kır davetlerine çok yakışan şık dekorasyonuyla öne çıkıyor. Bahçelerde sıkça kullanılan ahşap sade sandalye modellerini beyaza boyayarak kullanıyoruz. Masalara serdiğimiz jüt runner örtülere uyumlu sandalye süslerimizde çiçekler ve jüt ipler kullanılıyor. Sade beyaz vazolardaki çiçek düzenlemeleri masaları süslüyor. Çiçek motifli kahverengi suplalar bu sadeliğe zarafetlerini katıyor.

Hizmetler

Lunarya'da gerçekleştireceğiniz kına geceleri için aksesuar teminini biz yapıyoruz. Mekanımız konseptinize uygun bir şekilde titizlikle süslenirken kına tepsiniz ve mumlarınız hazırlanıyor. Bindallı ve kaftanlar için şık modeller tercih ediliyor. Deneyimli kına ekibimizle merasimin pürüzsüzce ilerlemesine destek oluyoruz. Dilerseniz dans veya sema grubu davet ederek gecenizi özel ve unutulmaz hale getiriyoruz.

Neşeyle kutlanacak, fotoğraflarda yaşayacak özel günleriniz için özenle dekore edilmiş bir mekan olmazsa olmaz. Lunarya ailesi olarak bu saikle hareket ediyor, yemyeşil bahçemizi kına gecelerinize özel şekilde süsleyerek hizmetinize sunuyoruz. Dekorasyondan ikrama her konuda fikrinizi alarak mükemmel geceyi hazırlamamızı isterseniz hemen aşağıdaki Lunarya Ankara iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.