VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl


COVID-19 Önlemleri

  • COVID-19 Önlemleri Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü, Düzenli havalandırma, Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi

Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)80-100 TL
  • Kapasite500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Davul show

Hakkında

Ankara Gölbaşı’nda 34 yılı aşkın süredir özel organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi olarak müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirdik. Bu sayede de yıllardır mutlu çiftlerin organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Ev sahipliği yaptığımız eğlencelerden biri de kına geceleri.

Kına organizasyonları, düğünden önce yapılan adeta “Düğünüme çok az kaldı!” mesajı veren eğlencelerdir. Şarkıların söylendiği, daha çok kadınların kendi arasında yaptığı ama bazı yörelerde eğlencenin sonuna doğru erkeğin salonu basmasıyla devam eden eğlencelerdir. Keyif veren bu gecede, tam kına yakılırken duygulanırsınız. Çünkü o esnada ağıtlar yakılır. Adet gereği bu anda ağlamanız gerekir. Daha sonra sevdiklerinizle birlikte tekrar dans etmeye, eğlenmeye devam edersiniz.

Mekanımızda bir hazırlık odasına sahibiz. Böylece kına esnasında farklı kıyafetler giyebilir ya da eğlencenizden önce mekanımızda hazırlanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kına ekibi hizmetimiz sayesinde de gece boyu bir şovun içinde başrol oluyorsunuz. Zaman zaman davul şovla eğlencenize renk katıyoruz.

Angora ve Anadolu Balo isimli salonlarımız maksimum 450 kişilik oturma düzeniyle ve 900 kişilik kokteyl düzenine sahip. Salonlar dışında bir de açık alanımız var. Havuz başı davet alanımız ise 1500 ile 2000 kişilik oturma kapasitesine sahip. Dolayısıyla kına organizasyonunuza istediğiniz tüm konuklarınızı gönül rahatlığıyla çağırabilirsiniz. Dilerseniz yemekli bir kına organizasyonu da yapabilirsiniz. Size özel bir kına menüsü hazırlayabiliriz. Usta aşçılarımızın lezzetli yemekleriyle şahane bir menü ortaya çıkarıyor.

Gölbaşı kına mekanları arasında araştırma yaparken tesisimize denk geldiyseniz fiyatlarımızı, ayrıntılı hizmet içeriklerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bize ulaşmanızı heyecanla bekliyoruz. Böylece otelimizi yakından görerek kararınızı verebilirsiniz.

  • Adres: Konya Yolu 22.Km No:6 Gölbaşı

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.