Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Hakkında

Ankara Gölbaşı’nda 34 yılı aşkın süredir özel organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi olarak müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirdik. Bu sayede de yıllardır mutlu çiftlerin organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Ev sahipliği yaptığımız eğlencelerden biri de kına geceleri.

Kına organizasyonları, düğünden önce yapılan adeta “Düğünüme çok az kaldı!” mesajı veren eğlencelerdir. Şarkıların söylendiği, daha çok kadınların kendi arasında yaptığı ama bazı yörelerde eğlencenin sonuna doğru erkeğin salonu basmasıyla devam eden eğlencelerdir. Keyif veren bu gecede, tam kına yakılırken duygulanırsınız. Çünkü o esnada ağıtlar yakılır. Adet gereği bu anda ağlamanız gerekir. Daha sonra sevdiklerinizle birlikte tekrar dans etmeye, eğlenmeye devam edersiniz.

Mekanımızda bir hazırlık odasına sahibiz. Böylece kına esnasında farklı kıyafetler giyebilir ya da eğlencenizden önce mekanımızda hazırlanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kına ekibi hizmetimiz sayesinde de gece boyu bir şovun içinde başrol oluyorsunuz. Zaman zaman davul şovla eğlencenize renk katıyoruz.

Angora ve Anadolu Balo isimli salonlarımız maksimum 450 kişilik oturma düzeniyle ve 900 kişilik kokteyl düzenine sahip. Salonlar dışında bir de açık alanımız var. Havuz başı davet alanımız ise 1500 ile 2000 kişilik oturma kapasitesine sahip. Dolayısıyla kına organizasyonunuza istediğiniz tüm konuklarınızı gönül rahatlığıyla çağırabilirsiniz. Dilerseniz yemekli bir kına organizasyonu da yapabilirsiniz. Size özel bir kına menüsü hazırlayabiliriz. Usta aşçılarımızın lezzetli yemekleriyle şahane bir menü ortaya çıkarıyor.

Gölbaşı kına mekanları arasında araştırma yaparken tesisimize denk geldiyseniz fiyatlarımızı, ayrıntılı hizmet içeriklerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bize ulaşmanızı heyecanla bekliyoruz. Böylece otelimizi yakından görerek kararınızı verebilirsiniz.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Sıkça Sorulan Sorular

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.