Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Utku Düğün Sarayı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Utku Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Utku Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Utku Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Utku Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Utku Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Utku Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Utku Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Utku Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Utku Düğün Sarayı Hakkında

Son trendlerin ve teknolojinin yer aldığı bir salon hayal edin. Ankara’da kına gecesi organizasyonları arasında Utku Düğün Sarayı olarak eğlenceli bir davet sunuyoruz. Fark yaratan mekân tasarımı, zengin hizmet seçenekleriyle tercih edilen bir salonuz.

Tasarım şıklığının görüntüyle birleştiği ve bu ayrıcalığa vardığınız bir hizmet anlayışına sahibiz. Çağdaş ve kaliteli hizmet sunmayı hedef bildik. Hizmetlerimizi çeşitli alternatiflerle sunuyoruz. Asıl kaliteyi belirleyen zevk ve beğeniler olduğuna inanarak, hizmetimizin buna uygun olmasına dikkat ediyoruz. Bu sebeple sürekli yenileniyoruz. İzlediğimiz kalite politikası da bu memnuniyet üzerine kurulu. Diğer dikkat ettiğimiz nokta ise, hizmetimizin sonuna kadar arkasında olmamız. Doğabilecek sorun ve şikayetleri de anlayış içerisinde çözüyoruz.

800 kişilik salonumuz bir restoran görünümüne benziyor. Ferah bir atmosfer ve bunu uyum sağlayan sanatçı kadrosuna sahibiz. İstediğiniz müzik tarzına göre icra ediyorlar. Beyazın pembeyle buluştuğu geniş bir salonla son teknolojiye uyumlu aydınlatma ve havalandırma sistemi mevcut. Böylece dans ederken rahat hissediyorsunuz. Eğlenceli bir kına kapsamında çeşitli seçeneklerle karşınıza çıkıyoruz. Mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gecenin sonunda topuklarınız ağrıyana kadar keyfini çıkarın istiyoruz. Kamera ve projeksiyon yansımalı çekimler sayesinde de tüm gece kayda alınıyorsunuz. Kına gecenize gelemeyen misafirlerinize de internetten canlı yayın hizmetimiz mevcut. Bunun dışında öncesinde sağladığımı görüşmeler sayesinde de isteğine ve ihtiyaçlarınıza uygun bir program yapıyoruz.

Otopark sıkıntısı olmayan salonumuz yenilenen yüzüyle sizi bekliyor. Ankara Mamak salonları arasında uygun bütçeli bir yer arıyorsanız tam yerindesiniz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak! Böylece daha kolay bir şekilde size ulaşabiliyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir kına gecesi isteyenleri fiyat teklifi formunun diğer tarafında bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Başak Mahallesi Kapapürçek Caddesi No.56 Mamak / ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Utku Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.