Umay Kına Nişan Etkinlik

0312 963 3198

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Umay Kına Nişan Etkinlik Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

Umay Kına Nişan Etkinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Umay Kına Nişan Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Umay Kına Nişan Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Umay Kına Nişan Etkinlik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Umay Kına Nişan Etkinlik kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Umay Kına Nişan Etkinlik kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Umay Kına Nişan Etkinlik Hakkında

2020’den bu yana Ankara Çankaya kına gecesi mekanları arasında hizmet veren salonlardan biriyiz. Mekanımızın açılışından önce 8 yıllık bir organizasyon firması geçmişimiz var. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda aksesuarından, yemek menüsüne kadar ihtiyacınız olacak her şey hakkında yeterince donanımlıyız. Hem hizmetlerimizden hem de salonumuzun eşlik ettiği benzersiz şehir manzarasından memnun kalacağınıza eminiz.

Davet Alanları

Umay Kına Nişan Etkinlik olarak kına ve bekarlığa veda organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğimiz 300 kişilik bir kapalı alanımız bulunuyor. Kına demek bol dans demekse size gönlünüzce dans edebileceğiniz kolonsuz geniş bir salon sunuyoruz. Yüksek tavanımız salonumuzun havadar kalmasını sağlıyor. Gelin ve damadımız için hazırlanan sahne oldukça geniş ve dans ekiplerimiz de burada gösterilerini rahatlıkla gerçekleştiriyor.

Dekorasyon

Dikkat çeken fakat göz yormayan bir dekorasyona yöneldik. Salonumuzun oturma düzenini gold tiffany sandalyelerimiz ve beyaz örtülerin serildiği yuvarlak masalarımız oluşturuyor. Aksesuar olarak masalarımızda altın varaklı suplalara ve kadeh mumluklara yer verdik. Kristal avizelerimiz hem aydınlatma hem de dizayn konusunda salonumuzun tamamlayıcısı denilebilir. Kına tagleri ve pampası anımsatan dekoratif malzemelerimiz gelin ve damadımızın sahnesine ışıltı katıyor.

Hizmetler

Bu keyifli gecede giyeceğiniz bindallı ve kaftanlarınızı organizasyon öncesinde hazır hale getiriyoruz. Kına müziklerini de dahil ettiğimiz bir müzik listesi hazırlıyoruz. Davul show coşkunuzu arttıracak; semazen, oryantal, zenne ekiplerimiz de enerjinizi yükseltecek. Kına tepsisi, kına mumu, kına ekibi gibi kına malzemelerinin bu gecenin vazgeçilmezleri olduğunu biliyoruz ve hemen temin ediyoruz.

Salonumuzda gelin odası bulunuyor, son dokunuşlarınızı burada yapabilirsiniz. Otopark ve vale hizmeti sayesinde aracınızı park etmek için ehemmiyetli bir yer aramanıza gerek kalmıyor. Organizasyon sorumlularımız kınanıza dair her ayrıntıyla yakından ilgileniyor. Organizasyon firmalarıyla iş birliği yapmanıza ve fotoğrafçı getirmenize imkan tanıyoruz. Umay Organizasyon sizin için kaliteli ve çeşitli hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Ankara kına mekanları fiyatlarına göz gezdiriyorsanız ve uygun fiyatlı bir salonda kınamı yapmak istiyorum diyorsanız biz sizin için iyi bir mekan biliyoruz. Umay Kına Nişan Etkinlik kaliteli hizmet sunarken sizlere uygun paket içerikleri hazırlamayı da ihmal etmiyor. Mekanımıza dair aklınıza takılan her soruya yanıt bulmak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3198
 • Adres:

  Yıldızevler Mah. Hollanda Caddesi 7/2 Çankaya/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Umay Kına Nişan Etkinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.