Tunalı Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tunalı Meyhanesi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tunalı Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Tunalı Meyhanesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tunalı Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Tunalı Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tunalı Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tunalı Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tunalı Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tunalı Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tunalı Meyhanesi Hakkında

Düğününüze birkaç gün var. En fazla 1 hafta. Bir bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız. Hem eğlenceli hem de her yönden tatmin eden bir mekân arıyorsunuz. Tebrikler, buldunuz! Tunalı Meyhane Ankara’da kına bekarlığa veda partileriniz için hizmet veriyor.

Yakın arkadaşlarınız ile birlikte modern bir meyhanede bu kutlamayı yapmak güzel olmaz mı? İster pop ister caz ister alaturka müziklerine tanıklık edebiliyorsunuz. Konsept günlerimiz size uymuyorsa başka bir gün de gelebiliyorsunuz. Taş duvarlar, tahta masalar, beyaz sandalyeler… Bu üçünün muhteşem uyumuna şahit olacağınız bir mekanız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Geldiğiniz de ilk dikkatinizi çeken uzun bir kokteyl masası. Daha sonra duvardaki resimler ve sahne. Dekorasyonumuzda tamamen rahatlığınızı sağlamak ve tabi ki göz zevkinize hitap etmek adına detaylar çokça kullandık. Kaliteli bir ses sistemi kullanmaya özen gösterdik. Mekânın içindeyken müziğin kalitesi kadar ses sistemininki de önemli. Cızırtılı bir ses oldukça huzursuz edebilir, farkındayız.

Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Bu konuda kendinizi güvende hissedin. Herkesin rahatça eğlenebileceği bir mekanız. Zaten gelme amacınız da bu, eğlenmek! Bekarlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekanımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanızı ve her konuda tatmin olmanız, bizi mutlu ediyor.

Şu zamana göre böyle birçok organizasyon gerçekleştirdik. Aldığımız olumlu geri dönüşler sebebiyle de aynı şevkle devam ettik. İster yemekli bir bekarlığa veda ister yemeksiz… Her alternatif için üstün kalite de hizmet veriyoruz. Tunalı Meyhane No 99 olarak eğlenceli bir bekarlığa veda sunuyoruz. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde memnun olacağınıza eminiz. Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Görür görmez hemen size geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Tunalı Hilmi Cad. No:99/E Kavaklıdere, Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tunalı Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.