Tarihi Karacabey Hamamı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Altındağ, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Tarihi Karacabey Hamamı; geçmişi çok eskilere dayanan, eski zamanlarda külliye olarak hizmet veren yapının bir parçası. 1427 yılında inşa edilmeye başlanan ve yapımı 13 yıl süren bu eski tarihi külliye Ankara’nın en değerli eserlerinden biri. Bulunduğu semt olan Hamamönü semti de ismini Karacabey Hamamından alıyor. 1988 yılında restore edildikten sonra hamam olarak hizmetine devam eden bu benzersiz yapıda özel gün organizasyonları da düzenlenmeye başladı. Geçmiş ile geleceğin harmanlandığı hamamımızda özel bir etkinlik düzenlemeye, gelin hamamı için Tarihi Karacabey Hamamı hakkında bilgi almaya ne dersiniz?

Geçmişten günümüze kadar ulaşan gelin hamamı etkinliklerine ev sahipliği yapabiliyoruz. Modern ve eğlenceli bir davet düzenlemeniz için de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Birçok gelin hamamı düzenlediğimiz için de gerekli olan malzemeleri biliyor, epey zamandır birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızdan da temin ediyoruz. İçiniz rahat olsun, size lazım olan her şeyi Tarihi Karacabey Hamamı tedarik ediyor.

Gelinlerimiz için stresli geçen bu sürede rahatlamak için ideal bir tercih olan gelin hamamı; gelin hanımın arkadaşlarıyla birlikte eğlenmesi için de harikulade bir seçenek. Toksinlerden, stresten arınarak rahat bir zaman geçirmenizi sağlayacağız. Türk geleneklerini de yaşatmayı ihmal etmiyor, gerekli organizasyon akışında neler varsa o düzende ilerliyoruz.

Yakın arkadaşlarınızla birlikte hangi hizmetlerden yararlanabilirsiniz?

Cilt bakımı, detoks, bitkisel maskeler, masaj uygulamaları, epilasyon ve fiziksel olarak rahatlamanızı sağlayacak doğal kaynak sularıyla eşsiz bir gün geçirebileceksiniz. Buhar banyosuyla da cildinize parlak bir görünüm kazandırıyoruz. Üstelik sauna hizmetimizin bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim. Sağladığımız diğer hizmetleri de buluştuğumuzda ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Bu hizmetleri alırken de keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan Tarihi Karacabey Hamamı Hamamönü/ Altındağ iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bekârlığa veda partileri ve gelin hamamı için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı da unutmayın.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Talatpaşa Bulvarı No:101 06000 Hamamönü / AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!