Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Tarihi Karacabey Hamamı

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarihi Karacabey Hamamı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Tarihi Karacabey Hamamı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Tarihi Karacabey Hamamı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tarihi Karacabey Hamamı Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Karacabey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tarihi Karacabey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tarihi Karacabey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tarihi Karacabey Hamamı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tarihi Karacabey Hamamı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Tarihi Karacabey Hamamı Hakkında

Tarihi Karacabey Hamamı; geçmişi çok eskilere dayanan, eski zamanlarda külliye olarak hizmet veren yapının bir parçası. 1427 yılında inşa edilmeye başlanan ve yapımı 13 yıl süren bu eski tarihi külliye Ankara’nın en değerli eserlerinden biri. Bulunduğu semt olan Hamamönü semti de ismini Karacabey Hamamından alıyor. 1988 yılında restore edildikten sonra hamam olarak hizmetine devam eden bu benzersiz yapıda özel gün organizasyonları da düzenlenmeye başladı. Geçmiş ile geleceğin harmanlandığı hamamımızda özel bir etkinlik düzenlemeye, gelin hamamı için Tarihi Karacabey Hamamı hakkında bilgi almaya ne dersiniz?

Geçmişten günümüze kadar ulaşan gelin hamamı etkinliklerine ev sahipliği yapabiliyoruz. Modern ve eğlenceli bir davet düzenlemeniz için de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Birçok gelin hamamı düzenlediğimiz için de gerekli olan malzemeleri biliyor, epey zamandır birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızdan da temin ediyoruz. İçiniz rahat olsun, size lazım olan her şeyi Tarihi Karacabey Hamamı tedarik ediyor.

Gelinlerimiz için stresli geçen bu sürede rahatlamak için ideal bir tercih olan gelin hamamı; gelin hanımın arkadaşlarıyla birlikte eğlenmesi için de harikulade bir seçenek. Toksinlerden, stresten arınarak rahat bir zaman geçirmenizi sağlayacağız. Türk geleneklerini de yaşatmayı ihmal etmiyor, gerekli organizasyon akışında neler varsa o düzende ilerliyoruz.

Yakın arkadaşlarınızla birlikte hangi hizmetlerden yararlanabilirsiniz?

Cilt bakımı, detoks, bitkisel maskeler, masaj uygulamaları, epilasyon ve fiziksel olarak rahatlamanızı sağlayacak doğal kaynak sularıyla eşsiz bir gün geçirebileceksiniz. Buhar banyosuyla da cildinize parlak bir görünüm kazandırıyoruz. Üstelik sauna hizmetimizin bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim. Sağladığımız diğer hizmetleri de buluştuğumuzda ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Bu hizmetleri alırken de keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan Tarihi Karacabey Hamamı Hamamönü/ Altındağ iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bekârlığa veda partileri ve gelin hamamı için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı da unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Talatpaşa Bulvarı No:101 06000 Hamamönü / Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.