Fergana Cafe Bistro

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Fergana Cafe Bistro
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Fergana Cafe Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Fergana Cafe Bistro Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fergana Cafe Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Fergana Cafe Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fergana Cafe Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Fergana Cafe Bistro kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fergana Cafe Bistro kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Fergana Cafe Bistro Hakkında

Samarkand Sofrasına hoş geldiniz!

Farklı etnik kültürlerin bir araya gelmesiyle düzenleyeceğiniz benzersiz bir kına gecesi için hazır mısınız?

Ankara'da faaliyet göstermekte olduğumuz Özbekistan Samarkand Sofrası'nda konuklarımızı ağırlıyoruz. Keçiören'de Estergon kültür merkezinde yer alıyor.

Türk halklarına ait geleneksel çadırlardan esinlenerek düzenlenmiş olan soframız Özbek ve Türk müzikleri eşli ile de benzersiz bir atmosfer yaratıyor. Üstelik Özbeklere Has kıyafetler ile yemek servislerinizi gerçekleştirecek olan personellerimiz mekanımızın ambiyansını tamamlıyor.

Ankara'da Keçiören Belediyesi'nin Türk Cumhuriyetlerinin kültürlerini tanımak ve unutturmamak için ne yapmış olduğu bir proje kapsamında açılmıştır. Bu sayede gelecek nesillere Türk kültürünü aktarma şansı da buluyoruz. Hatta arzu eden konuklarımız için düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarını düzenliyoruz.

Geceniz de eşlik edecek olan müzikler ve bu özel atmosferin yanımda kültürel yemekler deneyimleme şansınız da oluyor. Davetlerinizde konuklarınıza sunabilmeniz adına oluşturulabilecek menülerde; Özbek pilavı, mantısı, tandır samsası ve çorba çeşitleri de yer alabilir. Menülerimizde ayrı bir yeri olan Özbek pilavı İbni Sina’nın padişah ve sultanlarına önerdiği eşsiz bir tattır. Ayrıca Özbek pilavı asırlar öncesinde yapılmış ve içeriği Türk halkı yemekleri arasında hala ilk sıralarda yer alan bir lezzettir!

Organizasyonlarının dışında soframıza konuk olan her misafirimiz için bu eşsiz tatları hazırlama şansımız da var. Ayrıca buraya kadar gelmişken mutlaka Özbek işi çayını denemenizi tavsiye ederiz. Organizasyonlarını düzenlediğimiz çiftlerimize de gecenin streslerini atabilmeleri için yine yeşil çayı tavsiye ediyoruz!

Elbette kına gecesi organizasyonları için farklı konseptler ve süslemeler de gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler ile Ankara kına evleri arasında farklı bir yere sahip oluyoruz!

Siz de organizasyonlarınız için Samarkand Sofrası Ankara’yı ziyaret etmeden karar vermeyin. Hem nezih bir ortamda özel bir gece hem de farklı bir konsept sahibi olmanız artık çok kolay! Yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak bizimle iletişime geçmek...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fatih Cad. Estergon Türk Kültür Merkezi Keçiören

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.