Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Raymar Hotels Ankara

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Raymar Hotels Ankara Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL

Raymar Hotels Ankara Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Raymar Hotels Ankara Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Raymar Hotels Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Raymar Hotels Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Raymar Hotels Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Raymar Hotels Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Raymar Hotels Ankara kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Raymar Hotels Ankara kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Raymar Hotels Ankara Hakkında

Kültürümüzün en renkli unsurlarından biri olan kına gecenizi şık ve sade bir salonda düzenlemek istiyorsanız Raymar Hotels Ankara tam size göre!

Otelimizde 73 oda bulunuyor. Son derece şık dizayn edilen odalarımızda konfora büyük önem gösteriyoruz. Kına gecenize şehir dışından katılacak misafirleriniz otelimizin odalarından kendilerine uygun olanları tercih etme imkânına sahipler. Ayrıca hazırlığınız süresince kullanmanız için bir odayı da size tahsis ediyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayacağınız bir alana sahip oluyorsunuz.

Gelelim kına daveti hizmetimizin özelliklerine:

Otelimizin girişinden bağımsız bir kapıdan giriş yapılan salonumuza adım attığınız andan itibaren kendinizi oldukça özel bir ortamda buluyorsunuz. Mekânımızda pek çok farklı konsepte uyarlanmış, her biri başka bir ambiyansta kına gecesine ev sahipliği yapıyoruz. Düzenlediğimiz kına gecelerinin organizasyonunu anlaşmalı olduğumuz firma ile birlikte yapıyor, size hayal ettiğiniz ortamı sunuyoruz. Raymar Hotel Ankara kına gecelerinde; kına tahtı, nedime kızları ve bindallı gibi hizmetler de bulunuyor.

Anlaşmalı olduğumuz yetenekli sanatçılar ve orkestralar ile birlikte davetinizi çok daha keyifli hale getiriyoruz. Gelişmiş ses, ışık ve sahne sistemlerine sahibiz. Etkinliğinizde yaşanan en duygusal ve eğlenceli ânları kayıt altına almaları için fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri de sunuyoruz.

Omzunuzdaki yükü paylaşarak zaman kazanmanız ve davetinize daha rahat hazırlanmanızı önemsiyoruz. Otelimizle gerçekleştirdiğiniz tüm görüşmelerde organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Tüm isteklerinizi öğrenerek planlamayı buna göre yapıyoruz. Kına gecenizde de hazırlık süreci dahil ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olabilmesi için bir nedime hazır bulunduruyoruz.

Yıllar boyunca unutulmayacak kına davetinizi otelimizde hayata geçirmek ve Raymar Hotel Ankara fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle biz de davetinizi, çok keyif alacağınız şekilde hayata geçirmek için çalışmalara başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Meşrutiyet Mah., Selanik-2. Caddesi No:74, 06640 Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Raymar Hotels Ankara Yol Haritası

Raymar Hotels Ankara Düğün Yorumları (1)

Elif & Yunus

Düğün Tarihi: 08.12.2018


Soze Asli diye baslamali, harika enerjisi var, mekan zaten mukemmel, mimarisiyle gercekten cok zevkli dosenmis. Isini gercekten seven biriyle muhatapsiniz. Hic sikinti yasamadik, ne konustuysak kusursuz yerine getirildi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu arada Asliya dugun davetiyenizi...
devam 

Raymar Hotels Ankara

Mutlulukla okudum güzel kıymeti değerli yorumlarınızı.İçtenlikle,canı gönülden,titizlikle,uzun uzun sohbetlerle tüm planlamaları yaptığımız güler yüzlü,enerji dolu,mutluluk dağıtan Yunus Bey, dünya güzeli güzel kalpli Elif hanımı şahsım adına tanımaktan çok çok memnun oldum.İş hayatında işinize duygusallıkla bağlı iseniz bu güzel enerji evrene yansır kalplere yansır en güzel gününüze yansır.Düğün davetiyeniz camımın önünde:)))) Ankara gelirseniz mutlaka beklerim.Babanızı bir Türk kahvesine mutlaka beklerim:))))))) Sevgiyle kalın...... Raymar Hotels Satıs Pazarlama Müdürü Aslı BACA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.