Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Özlem Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özlem Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Özlem Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Özlem Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Özlem Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Özlem Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Özlem Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Özlem Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Özlem Tesisleri Hakkında

Vadi manzaralı bir kına artık zor değil. Doğanın hissiyatını ta en derinde hissederek masallardaki gibi bir kına eğlencesi için geç de değil. Ankara açık hava kına mekanları arayanlara Özlem Tesisleri farkını göstermek için can atıyoruz.

Ankara’da profesyonel bir ekiple hizmet veren tesislerden biriyiz. Önemli günlerinizin değerinin ve öneminin farkında olduğumuz için oldukça hassas davranıyoruz. Her detayı düşünerek hayalinizdeki kır kınasını gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir vadinin ortasında değişik bir atmosfer içinde kına gecesi yapmak herkesin hayali. Size de bunu gerçekleştirme şansı veriyoruz.

Yemekli ya da yemeksiz olarak alternatiflerimiz var. Hangisini tercih ediyorsanız ona göre bir program hazırlıyoruz. Eğer yemekli olansa menü hazırlıyoruz birlikte. Hatta isterseniz davetiniz öncesi gelerek tadım yapabiliyorsunuz. Değişiklik yapma konusunda rahat olabilirsiniz. Sizin gününüz olduğu için oldukça esnek bir tarza sahibiz. Gönlünüzce eğlenmeniz, mutlu olmanız için gerekli ortamı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde servisleriniz asla gecikmiyor ve misafirlerinize ilgi konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasın. Hassas davranışımızı onlara da gösteriyoruz. Misafiriniz, misafirimiz.

Kına organizasyonu çok kapsamlıdır. Detayları oldukça fazla olmakla birlikte düğüne göre daha butik bir organizasyondur. Bu yüzden bir organizasyon şirketinden yardım alarak kına tahtından mumuna tepsisinden ekibine kadar karşılıyoruz. Böylece günün sonunda eğlenmiş olmanızı istiyoruz. Kâh güldüğünüz kâh ağladığınız bu davet için en az düğün kadar hassas davranılması gerektiğine inanıyoruz. Çeşitli renklerde giydirme seçenekleriyle köy kınası atmosferinde ama kaliteli ve hijyenik bir hizmetin sunulduğu kına gecenizden mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Bu memnun tavırlarınızda bizi oldukça mutlu ediyor. Ankara da kına daveti kapsamında hizmet kalitemiz oldukça yüksek olduğu için pişman olacağınız bir organizasyon yaşamıyorsunuz.

Eğer birlikte kına organizasyonunuzu düzenlemeye karar verirsek bundan oldukça gurur duyacağız. Bunu yapabilmek içinde yandaki formu doldurmanız yeterli. Birlikte bu şekilde iletişime geçebiliyoruz ilk etapta. Böylece vadi içerisinde doğanın tam ortasında bir kına gerçekleştirmiş olacaksınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Rüstempaşa Mahallesi, İnönü İnce Yol, Beypazarı/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Özlem Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.