• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nazende Fasıl Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Nazende Fasıl Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Nazende Fasıl Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nazende Fasıl Sıkça Sorulan Sorular

Nazende Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nazende Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Nazende Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nazende Fasıl kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nazende Fasıl kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nazende Fasıl Hakkında

Nazende Fasıl olarak kurulduğumuz günden beri durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz. İyi vakit geçirmek ve eksiksiz hizmet görmek için bizi tercih etmenizde gayda var. Çünkü faaliyette olduğumuz yıllar içerisinde çok sayıda konuğu ağırladık ve hiçbirini memnun olmamış bir şekilde yolcu etmedik. Peki bunu nasıl yaptık? Elbette özenle oluşturduğumuz ve titizlikle çalışan kadromuz sayesinde. Yıllar içerisinde çok sayıda çalışanımız oldu ve çalışma prensiplerimiz ile müşteri memnuniyet politikamıza uyum sağlayanlar devam ederken diğerleri aramızdan ayrıldı. Böylelikle rafine bir grup ile hizmet vermeye devam ettik. Ekibimizdeki herkes özveri ile çalışan işinin uzmanı profesyonellerdir ve Nazende Fasıl Meyhane’nin ayrılmaz parçalarıdır.

Mekânımızda günlük olarak verdiğimiz rutin yeme-içme hizmeti dışında bir de özel günlerde grup organizasyonlarına da yer veriyoruz. Ev sahipliği yaptığımız toplu organizasyon türlerinden birkaç tanesi; nikâh sonrası yemeği, doğum günü kutlamaları, iş yemekleri, sevgililer günü ve yılbaşı kutlamaları. Bunlar haricinde bir de bekârlığa veda gecelerinde de bizi tercih eden konuklarımız oluyor. İster kız kıza ister erkek erkeğe isterseniz de karma bir topluluk olarak gelip doyasıya eğlenebilirsiniz. Örneğin, damat iş arkadaşları ile bekârlığa veda yapıyorsa gelin de üniversite arkadaşları ile yapabilir. Böyle durumlarda ayrı ayrı günlerde iki ayrı grup olarak gelebileceğiniz gibi birleşip tek ve büyük bir grup olarak da gelebilirsiniz.

Mekânımızda hem açık hava hem de kapalı alan bulunuyor. Güzel havalarda açık havada serin bir eğlence, soğuk havalarda içeride sıcacık bir ortam sunuyoruz. Üstelik Nazende Fasıl Çankaya’nın Bahçelievler semtinde bulunuyor ve oldukça merkezi bir konuma sahip. Bu sayede çok kolay ulaşılabiliyoruz ve hem toplu taşıma hem de özel araçları ile gelinebiliyor.

Hemen her akşam canlı fasıl müziği ile ve en güzel mezeler eşliğinde güzel bir kutlama için sizi ağırlamak isteriz. Nazende Fasıl fiyatları için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  7 Kapı Sok. No 46/4 BAhçelievler / ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Nazende Fasıl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.