Mövenpick Hotel Ankara

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mövenpick Hotel Ankara - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mövenpick Hotel Ankara Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Mövenpick Hotel Ankara Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mövenpick Hotel Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Mövenpick Hotel Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mövenpick Hotel Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mövenpick Hotel Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mövenpick Hotel Ankara kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mövenpick Hotel Ankara kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Mövenpick Hotel Ankara Hakkında

Uzun yıllardır Mövenpick kalitesi ile Ankaralılara ve şehrimizi ziyaret eden tüm misafirlerimize hizmet ediyoruz. Mövenpick Ankara otelcilik ile alâkalı aklınıza gelebilecek her konuda faaliyet gösteriyor. Bunun yanı sıra düğün, nişan kutlaması, nikâh töreni, parti ve kına gecesi gibi toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda bir furyanın başlaması ile artık iyice popülerleşen bekârlığa veda partileri için de organizasyon düzenliyoruz.

Kaliteli bir hizmet anlayışı ve misafirlerinin beklentilerini her zaman karşılama odaklı bir bakış açısı ile hareket eden bir ekibimiz var. Sadece bir organizasyonun hazırlık aşamasında görev alacak kadroyu size anlatalım. Şef ve aşçı yamakları ile birlikte mutfak ekibi, her tür hazırlık ve ihtiyaçlar ile ilgilenecek olan organizasyon sorumlusu, gece boyunca hizmetinizde olacak servis elemanları, valeler, müzisyenler ve fotoğrafçı ile kameraman. İşte bu denli kalabalık bir ekip her ayrıntı ile ilgilenecek.

Türk ve dünya mutfağından oluşan menümüzden dilediğiniz kombinasyonu davetlileriniz için yapabilirsiniz. Dilerseniz birkaç gün önceden bizi ziyaret ederek tüm detayların üzerinden geçebilir ve gelmişken emin olmak için menü tadımı da yapabilirsiniz. Hem lezzeti hem de sunumu ile çok şık bir masa hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Eğer kına gecesi öncesi gelin hamamı etkinliği düzenlemek isterseniz otelimizin Türk hamamını kullanabilirsiniz. Hem gelin hamamı hem de kına gecesi veya düğün organizasyonunuzu bizimle yapmayı tercih ederseniz, özel indirimimizden faydalanabilirsiniz.

Mövenpick Ankara bilgi alabilmeniz için size çok kolay bir yöntem ile yardımcı oluyor. Tek yapmanız gereken yandaki formu hızlıca doldurmak ve tek tık ile göndermek. Bu yolla aklınıza takılanları sorabilir, görüşmek ve fiyat teklifi almak için kullanabilirsiniz.

“Peki Mövenpick Ankara nerede?” diye soracak olursanız hemen söyleyelim. Beştepeler Mahallesi, Yaşam Caddesi, Söğütözü’ndeyiz. Dilerseniz bizi ziyaret edebilir, mekânımızı canlı olarak görebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış & Pazarlama

İletişim

  • Adres:

    Bestepe Mah. Yasam Cad. No:1 Sogutozu, Yenimahalle

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mövenpick Hotel Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.