Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Masal Kına Konağı

5,0
 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Kına Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Kına Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Masal Kına Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Kına Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Masal Kına Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Masal Kına Konağı kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Masal Kına Konağı Hakkında

Eski Türk gelenekleri arasında yer alan geleneksel kına gecesi, yıllar geçse de çiftlerin vazgeçemediği en özel davettir! Ancak son yıllarda fark yaratan tarzlarda davetler düzenlenerek kişiye özel kına merasimleri de sıklıkla tercih ediliyor. İşte tam da bu yüzden Masal Kına Konağı Ankara’daki adresimizde konseptler ve günümüz trendlerinin uyarlaması ile birbirinden şık davetlere imza atan ekibimizle sizi bekliyoruz.

İlk olarak bilmenizi istiyoruz ki, nasıl bir gece tasarlamak istediğinizi önemsiyor ve harekete geçmek için görüşme düzenliyoruz. Bu sayede kına töreninizde kırmızı renk tonlarında aksesuarlarla süslenmiş geleneksel kına konsepti mi olacak, yoksa özgün bir renk tercihiyle ışıltılı bir ortam mı yaratacağız karar veriyoruz.Tarzınız nasıl olursa olsun seçtiğiniz konsepte kendinizi özel hissedeceğiniz bir merasim gerçekleştiriyoruz. Bunun için yalnızca kına köşesinin dekore edilmesi yeterli olmuyor. Konuklarınız için de şık masalar tasarlıyoruz.

Tüm detaylarıyla uyumlu olan salonumuz tarihi dokusu ve eşsiz mimarisiyle konuklarınızı karşılamak için hazır! Masal Kına Konağı Hamamönü'nde tarihi konakta ziyafet ve müzik de sunuyor konuklarınıza. Bunun için 200 kişiye kadar konuğunuzu 3. kattaki davet alanında ağırlıyoruz. Gelin yolunda ikramlarla karşılanan yakınlarınız da kendilerini özel hissedecekler. Çünkü sizin için değerli ânları profesyonel ekibimiz en iyi şekilde temsil ediyor. Enfes tatlar ve müzik şöleni eşliğinde eğlence başlıyor...

Siz de hazırlıklara başlamak için acele edin ve kına alışverişi bile yapmadan eşsiz bir gecenin ev sahipliğini yapma fırsatını yakalayın. Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Masal Kına Konağı iletişim bilgilerini kullanarak ekibimizle irtibat sağlamak. Artık fiyat teklifi ve randevu almak da çok kolay!o

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Talatpaşa Blv. No:79 Ankara / Altındağ

 • Haritadaki Konumu

  Masal Kına Konağı Yol Haritası

Masal Kına Konağı Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Serap & Serap

Düğün Tarihi: 20.01.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Başta Neslihan hanım olmak üzere tüm ekibe ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.