Küpeli Meyhane

E-posta Gönder

Küpeli Meyhane Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Küpeli Meyhane Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Küpeli Meyhane Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Küpeli Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

 • Küpeli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Küpeli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Küpeli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Küpeli Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Küpeli Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Küpeli Meyhane Hakkında

Dostlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz bir bekarlığa veda partisi için Küpeli Meyhane Ankara adresimizde bekliyoruz.

Açık ve kapalı alanı bulunan işletmemizde grup organizasyonları da gerçekleştiriyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu olduğumuz için misafirlerinizi de rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Gelin adaylarımızın kına gecesine dair isteklerinde son dönemlerde çeşitli değişimler yaşandı. Artık geleneksel kına organizasyonları yerini bekarlığa veda partisine bırakmaya başladık. Düğün salonu kültüründen uzaklaşarak geleneksel ritüellerle gerçekleştirilen kına geceleri pek çok gelin adayı için geride kaldı. Bunun yerine dostlarıyla eğlenebilecekleri ve lezzetli şeyler yiyebilecekleri daha butik organizasyonlar tercih ediyorlar. Bu organizasyonlarda kına ritüelleri de olmuyor. Yalnızca dostları, yemekler ve müzik… Lezzetli saatlere arkadan çalan hafif müzik eşlik ediyor.

Peki biz Küpeli Meyhanesi olarak neler mi yapıyoruz?

Öncesinde gelin adayımızın istediği masayı seçiyoruz. Burası da baş köşe oluyor tabii. İstenilen masa bekarlığa veda günü için rezerve ettiriliyor. Ardından sıra menü seçimine geliyor. Geniş bir menümüz mevcut. Özellikle balıklarımızın tadına bakmanızı öneririz. Bu konuda oldukça iddialıyız. Bunun dışında mezeler ve ara sıcaklar noktasında da oldukça zengin bir menümüz bulunuyor. Ürünlerimizin hepsini günübirlik olarak hazırlıyoruz. Hazırlıklarımızda kaliteli ve taze ürünler kullanmayı ihmal etmiyoruz. Bir diğer önemsediğimiz nokta ise tabakların görsel olarak güzel olmasıdır. Masaya servis edildiğinde göz dolduracak tabaklar hazırlıyoruz. Güler yüzlü bir şekilde de servislerini gerçekleştirerek süreci eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Eğlenceniz noktasında arkadan sürekli çalan hafif müziğimiz bulunuyor. Kaliteli ses sistemimiz sayesinde müziğe, usta şeflerimiz sayesinde de lezzete doyuyorsunuz.

Siz de mekânımızın bekarlığa veda partiniz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Küpeli Meyhane fiyatları ve hizmetleriyle ilgili sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Mahallesi, Tepe Prime Avenue & Dumlupınar Bulvarı No:6 D:C Blok, 06510

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Küpeli Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.