Mavi Ev Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Bride Kına Konağı Çayyolu
40 4

Çankaya

Bride Kına Konağı Çayyolu

100-200
50-100 TL
Riva Kına Evi
30 1 11

Yenimahalle

Riva Kına Evi

500-750
50 TL'den az

Çankaya

Ata Wedding

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz mekânımız Mavi Ev Cafe adı ile varlığını sürdürmeye devam ediyor. Günlük rutininde misafirlerimizi ağırladığımız kafemiz, birkaç yıldır toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Doğum günü kutlamaları ile başlayan bu olay, düğün organizasyonlarına kadar vardı. Şimdi doğum günü ve düğünler de dâhil olmak üzere; nişan töreni, parti, baby shower ve piknik gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konuma sahip Mavi Cafe Ankara‘nın her yerinden kolaylıkla gelinebilecek bir lokasyonda. Hem toplu taşıma hem de kişisel araçlarınız ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Ayrıca otopark problemimizin olmadığını da belirtmemizde fayda var. Kendisini buna göre ayarlayacak konuklarınız için faydalı olabilir.

Gelelim günün konusuna. Bu yazıyı okuyorsanız, muhtemelen kendinize uygun bir kına gecesi veya bekârlığa veda yapacak mekân arıyorsunuz demektir. Öyle ise buldunuz, demek isterdik ama sizin adınıza karar vermek istemeyiz. Buyurun okuyun da kendi kararınızı özgürce verin.


Yaklaşık 50 kişiyi ağırlayabildiğimiz güzel bir bahçemiz var. Şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzak bir ortamda olmanın hele de böyle özel bir günde olmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Organizasyonunuzu sonbaharda veya kışın yapacak olabilirsiniz, o zaman da yine yaklaşık 50 kişi kapasitesi olan restoranımızı kullanabilirsiniz. Hava nasıl olursa olsun, kapalı mekân en iyisidir diyenler için belirtelim, 4 mevsim açığız.


Belirli bir konsept üzerine çalışmayı seviyoruz ve bin bir çeşit temalar ile mekânımızı süsleyebiliyoruz. Özellikle organizasyonun türüne göre tematik birçok katlı pasta ve dekorlar yapmaya bayılıyoruz. Sizin de bu tarz bir hayaliniz varsa ve konseptinizi çoktan aklınızda belirlediyseniz hemen planlamalara başlamak isteriz.


Kına gecesi veya bekârlığa veda partisi için organizasyon firması getirmek isterseniz elbette yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Figen Odabaş

  • Adres: Prof Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. 1072. Sk. No.3 Çayyolu, Çankaya/Ankara

Mavi Ev Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!