Mavi Ev Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Ev Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Mavi Ev Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Mavi Ev Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mavi Ev Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Ev Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavi Ev Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Ev Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Ev Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mavi Ev Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Mavi Ev Cafe Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz mekânımız Mavi Ev Cafe adı ile varlığını sürdürmeye devam ediyor. Günlük rutininde misafirlerimizi ağırladığımız kafemiz, birkaç yıldır toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Doğum günü kutlamaları ile başlayan bu olay, düğün organizasyonlarına kadar vardı. Şimdi doğum günü ve düğünler de dâhil olmak üzere; nişan töreni, parti, baby shower ve piknik gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konuma sahip Mavi Cafe Ankara‘nın her yerinden kolaylıkla gelinebilecek bir lokasyonda. Hem toplu taşıma hem de kişisel araçlarınız ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Ayrıca otopark problemimizin olmadığını da belirtmemizde fayda var. Kendisini buna göre ayarlayacak konuklarınız için faydalı olabilir.

Gelelim günün konusuna. Bu yazıyı okuyorsanız, muhtemelen kendinize uygun bir kına gecesi veya bekârlığa veda yapacak mekân arıyorsunuz demektir. Öyle ise buldunuz, demek isterdik ama sizin adınıza karar vermek istemeyiz. Buyurun okuyun da kendi kararınızı özgürce verin.


Yaklaşık 50 kişiyi ağırlayabildiğimiz güzel bir bahçemiz var. Şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzak bir ortamda olmanın hele de böyle özel bir günde olmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Organizasyonunuzu sonbaharda veya kışın yapacak olabilirsiniz, o zaman da yine yaklaşık 50 kişi kapasitesi olan restoranımızı kullanabilirsiniz. Hava nasıl olursa olsun, kapalı mekân en iyisidir diyenler için belirtelim, 4 mevsim açığız.


Belirli bir konsept üzerine çalışmayı seviyoruz ve bin bir çeşit temalar ile mekânımızı süsleyebiliyoruz. Özellikle organizasyonun türüne göre tematik birçok katlı pasta ve dekorlar yapmaya bayılıyoruz. Sizin de bu tarz bir hayaliniz varsa ve konseptinizi çoktan aklınızda belirlediyseniz hemen planlamalara başlamak isteriz.


Kına gecesi veya bekârlığa veda partisi için organizasyon firması getirmek isterseniz elbette yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Prof Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. 1072. Sk. No.3 Çayyolu, Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mavi Ev Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.