Keyfli Wedding

E-posta Gönder

0312 963 3203

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Etimesgut, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Davul show, Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Keyfli Wedding özel günlerinizi gerçekleştirmeye hazır. Bizi Etimesgut kına salonlarından ayıran özellikler var. Kaliteli hizmet, profesyonel ekip ve unutulmayacak bir organizasyon! 2019 yılında kurulduk ve yepyeni bir mekân olarak karşınızdayız.

Gold ve Silver konseptlerde olmak üzere iki farklı davet alanımızda kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliriz. Özel günlerinizi bize emanet etmek ister misiniz?

Cevabınız evetse hemen sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim.

-Gold Salonumuzda 400 kişiye hizmet verebiliyorken Silver Salonumuzda 200 kişiyi ağırlayabiliyoruz.
-Tüm salonlarımızda konseptinize uygun şekilde dekorasyonu değiştiriyor, gecenizi isteklerinize göre şekillendiriyoruz.
-Kına gecesi için gerekli olan malzemelerin teminini çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizle sağlıyoruz.
-Özel bir kına masası hazırlıyor. Kına mumu, yaş-kuru kına, kına sepeti, kına tepsisi, el mumu, el gülü, tef, gelin örtüsüne masanızda yer veriyoruz.
-Kesintisiz müzik ile de kına ritüellerinizi güzelleştirebiliriz. Eşsiz bir müzik şöleni yaşayacağınız salonlarımızda renkli dakikalar geçirmeniz için geniş bir piste sahibiz.
-Yemekli kına gecesi gerçekleştirmek istiyorum derseniz de hizmet verebiliriz. Menü içeriğimizde yer alan başlangıç tabağı, ana yemek ve ara sıcak seçenekleri usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor ve kreatif sunumlarla servis tabaklarında yerlerini alıyor. Organizasyon öncesinde bizimle iletişime geçerek istediğiniz lezzetleri dile getirebilirsiniz.
- Fotoğraf hizmetimiz de mevcut. Kına gecenizin tüm anlarını fotoğraf karelerine dönüştüren fotoğraf sanatçılarımız güzel bir albüm oluşturacaklar. Gecenin sonunda aile fotoğraflarınız için deklanşöre basacak olan fotoğrafçılarımız aynı zamanda gecenin başından beri geceyi kayıt altına alıyorlar.

Gerek kına geceleriniz gerekse çiftlerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan diğer organizasyon türleri için unutulmaz gecelerin vazgeçilmezi olduk. Siz de bizimle beraber akıllarda kalıcı bir kına gecesine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

İlhan Bülbül

Irmak ırmak

  • Telefon: 0312 963 3203

  • Adres: Oğuzlar Mahallesi, 1602.Sokak. No: 1/32 Hukukçular Plaza Etimesgut / ANKARA

Keyfli Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!