Kayapa Düğün Salonu

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Mamak, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Riva Kına Evi
30 1 11

Yenimahalle

Riva Kına Evi

500-750
50 TL'den az
Ferahna Kayadibi Cafe Bistro
24 10

Altındağ

Ferahna Kayadibi Cafe Bistro

200-300
50-100 TL
Amore Event
39 1

Etimesgut

Amore Event

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Ankara’da rüya gibi bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi rahat salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Uzun zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi ve nikâh gibi en kıymetli günlerinizde düzenlediğiniz etkinliklerde tatlı telaşınıza ortak oluyoruz. Bu değerli davetlerin sizin için ifade ettiği anlamı biliyoruz. Bu nedenle de konuklarınızın memnuniyetine en az sizin kadar önem veriyoruz. Kına gecenizi tam da hayal ettiğiniz gibi bir ortamda yaşayabilmeniz için dilediğiniz konsepte en uygun renk ve süslendirmeler ile birlikte dilediğiniz atmosferi mekânımızda yaratıyoruz. Ayrıca güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz de misafirlerinizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyon boyunca yanınızda oluyor.

Salonumuzda 500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan misafirlerinizin en rahat şekilde eğlenmesi için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Mekânımızda farklı konseptlerde davetleri hayata geçirmek konusunda yeterli tecrübeye ve imkâna sahibiz. Kına gecelerinde en çok tercih edilen renk genellikle kırmızı oluyor. Ancak farklı temalarda altın rengi ve moru da çokça kullanıyoruz.

Mekânımızda gelişmiş ışıklandırma, ses ve sahne sistemlerine sahibiz. Bu sistemler sayesinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir ortamı size sunma imkânına erişiyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmezlerinden kına müzikleri ile birlikte sevdikleriniz ile hem duygusal hem de eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

İşini severek yapan bir ekiple çalışmak davetinizi çok daha keyifli hale getirecektir. Bu mutlu gününüzde dostlarınız ile doyasıya eğleneceğiniz davetinizi Kayapa Düğün Salonu Mamak’ta hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst köşesinde yer alan Ankara Mamak Kayapa Düğün Salonu iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir davette yanınızda olabilmek dileğiyle!

İletişim

Ahmet Kayapa

  • Adres: Bogaziçi Duralialıç Mah. 931 Sok No 6 Mamak/Ankara

Kayapa Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!