Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Kasabalıların Konağı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kasabalıların Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kasabalıların Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kasabalıların Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kasabalıların Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Kasabalıların Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kasabalıların Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kasabalıların Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kasabalıların Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kasabalıların Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kasabalıların Konağı Hakkında

Sultanlara yaraşır bir konakta kına ve bekarlığa veda gecenizi gerçekleştirmek ister misiniz?

Sizin de hayaliniz otantik bir ortamda kına gecenizi kutlamaksa Kasabalıların Konağına bakmadan karar vermemenizi öneririz.


Ankara Beypazarı’nda bulunan konağımız İnözü vadisi manzaralıdır. Doğal güzelliklerin içerisinde size sıcacık bir ortam yarattık. Bu keyifli ortamda düğün, kına gecesi, nişan gibi pek çok organizasyonunuza da ev sahipliği yapıyoruz.


Farklı davet alanları bulabileceğiniz tesisimizde kına geceniz için en uygun yeri seçmek ise size kalmış. Neler mi var? Yemyeşil bir kır bahçesi… Konağımızın bahçesi yaz ayları için harikulade bir alternatif olacaktır! Derseniz ki, ‘’Kışın organizasyonumu gerçekleştirmek istiyorum.’’, bunun için de konağımızın içi harikulade olacaktır. Kına gecesi için isteyebileceğiniz atmosferi bulabileceğiniz konağımız tamamen ahşap bir yapıdır. 3 katlı olan konağımızın her katında farklı odalarımız bulunuyor. Davetlerimiz için ise şark köşelerimiz mevcut.


Konaklama hizmeti de sunduğumuz mekânımızda dilerseniz ufak bir tatil şeklinde de kına gecenizi kutlayabilirsiniz. Bu noktada tercih tamamen gelin adayımıza kalıyor. Biz ise konağımızda isteyebilecekleri hizmetleri sunuyoruz…


Kına gecelerinde aradıkları otantik atmosferi bulan misafirlerimizin ikinci bir soru işareti hangi konsepti tercih edecekleri oluyor. Kına gecesine özel olarak farklı konseptler geliştirebiliyoruz. Hint, Roman, Osmanlı kimi zaman da prenses… Belirlemenin ardından sıra kına tahtı ve bindallıyı seçmeye geliyor. Konsepte uygun olarak yapılan bu tercihler ışığında yavaş yavaş detaylara iniyoruz. Halay mendilleri, kına sepeti, tef gibi ihtiyaç duyabileceğiniz hiçbir ayrıntıyı atlamıyoruz. Tüm bunları bir araya getirerek oluşturduğumuz kına paketimiz mevcut.


Tüm isteklerinize cevap verebilecek kına paketimiz ve içeriği hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir belki de Beypazarı kına gecesi mekânları arayışınıza hızlıca son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  İnözü Vadisi Kumsüren Cami Yanı No:22 Beypazarı/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Kasabalıların Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.