Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Karacazade Kına Konağı

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Karacazade Kına Konağı

Karacazade Kına Konağı Hakkında

30 yıllık organizasyon tecrübemizi yanımıza alarak Karacazade Kına Konağı’nın kapılarını konuklarınıza açtık. Çıktığımız yolculukta sevgi ve beğeninizi kazandık, çünkü her davette en iyi ve özel alanı hedefledik! Bu yüzden Anadolu’nun en eski ve özel geleneklerinden bir tanesi olan kına geceleri için 5 yıldızlı oteller statüsünde hizmet veriyoruz. Özel günlerde unutulmaz anıları taçlandırıyor, dilediğiniz her şeyin gerçek olmasını sağlıyoruz. Bunun için 2 farklı konseptle salonumuz var.

-Osmanlı Salonu, kırmızı rengin hâkim olduğu kelimenin tam anlamı ile geleneksel kına gecesi konseptiyle benzersiz bir atmosfere sahip. Osmanlı motifleriyle şık işlemeleri bulunan özel bir dekorasyon tercih edilen salonda; aynalı masalarla 150 kişilik oturma alanına ve adeta saraylara layık bir kına tahtına yer veriyoruz.

-Hint Salon ise eflatun dekorasyonu ile dikkat çekerken renkli süsleme ve işlemelerle Hint konseptinin en şık hali diyebiliriz! 100 kişilik davet alanımızda güzel bir kına merasimi ve özel dans şovlarla eğlence sizi bekliyor…

Eğlence için sahnede yerini alan DJ sayesinde başlayan eğlence kına ritüelleri sırasında bile kesintiye uğramıyor. Karşılama töreni sırasında lokum ve gül suyu ikramı yapan dansçı kızlar gecenin ilerleyen saatlerinde pistte de yerlerini alıyorlar… Ankara kına salonları arasında yerimizi alırken kına malzemeleri, hediyelikler, gelin ve damat kostümlerimizle de aksesuarcılar arasında da fark yaratıyoruz. Alışverişe çıkmadan kına gecenizin her eksiğini tamamlayacak Karacazade Konağı’nda konuklarınıza taçlar, mum ve kuru kına da dağıtabileceksiniz.

Konuklarınızı merak etmeyin, siz özel olarak ayrılan gelin odasında son hazırlıkları tamamlarken giriş katında yer alan Karacazade Kafede konuklarınızı karşılıyoruz. Ferah bekleme salonu olarak da kullanılabilen bu alanda kahveler yudumlanıyor ve hoş sohbetler ediliyor. Birbirinden özel görüntüler için siz de konuklarınızı burada karşılayabilir, hatıra fotoğrafları da biriktirebilirsiniz.

Tüm bunların yanında Bağlıca kına mekanları arasında bizi tercih etmenizin bir diğer sebebi de merkezi bir konumda ve tüm konuklarınız tarafından kolay ulaşılabilir olmamız. Park sorunu da yaşamayacaksınız!

Eğer kına, bekârlığa veda, nişan, söz, kız isteme gibi davetlerde mutluluğunuza şahitlik etmemizi isterseniz; sizinle birlikte konuklarınızı ağırlamaktan ve özel ânlarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız! İrtibat sağlamak ve hazırlıklara başlamak için Karacazade Kına Konağı iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Karacazade Kına Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Karacazade Kına Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Karacazade Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Karacazade Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Karacazade Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Karacazade Kına Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Karacazade Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Emine & Emre

Düğün Tarihi: 21.12.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Aralık 2019 da düğünümüz oldu. Çok memnun kaldık. Özellikle mekan iç dekorasyon harika. Etkileyici bir ambiyans. Organizasyon, müzik, servis .. memnun kaldık. Özellikle işletmecileri Adem bey ve Derya hanım a çok teşekkür ederiz. Anılarda ve fotoğraflarda kalacak etkileyici bu mekanı herkese... devam 

Çiğdem & Eray

Düğün Tarihi: 14.11.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gecen sene kasım ayında burada kınamızı yaptık. Kalabalık bir grup olamamıza rağmen hiçbir şey eksik kalmadı. Misafirlerimiz ve ben çok memnun kaldık. Sahipleri derya hanım ve eşi adem bey inanılmaz iyi niyetli insanlar. Her isteğimizi yerine getirdiler. Mekan çok güzel güvenli ve hijyenikti.... devam 

Gülfem & Burak

Düğün Tarihi: 12.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle kına yapacak arkadaşlara tavsiye ediyorum. Hem ben hem misafirlerim gerçekten mekana bayıldık birçok lüks otelin balo salonundan daha iyi konseptleri var, başta işletme sahipleri olmak üzere bütün çalışanlar çok ilgili alakalı davranıyor, hiçbir aksaklıkla karşılaşmadığım gibi işletme... devam 

Arkar

Düğün Tarihi: 17.10.2020

Son derece memnun kaldik. Adem beye ve eşi Derya Hanım'a teşekkür ederiz.

Melis

Düğün Tarihi: 30.08.2020

Kınamızı burada yaptık mükemmel ilgi ve özen için teşekkürler , biz çok memnun kaldık :)

Ersin

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Nişanımızı bu güzel mekanda bu güzel işletme sahipleri ile birlikte gerçekleştirdik. Çok güzel zevkle özenle hazırlanmış bir yer. İkramlar ve bütün detaylara çok hassas yaklaşan Derya hanım ve Adem beye çok teşekkür ederiz. Bizimle beraber bütün misafirlerimiz çok memnun kaldılar. Kusursuzdu desek... devam 

Banu

Düğün Tarihi: 28.08.2019

Geleneklerimize uygun bir mekan, mekan sahipleri çok ilgili , güler yüzlü , hizmet muhteşem, sınırsız ikram ve konseptten çok memnun kaldım. Ulaşım olarak çok rahat. Bağlıcaya çok yakışmış. Osmanlı konsepti ve hint konsepti harika...Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.