Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Kalispera

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalispera Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Kalispera Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kalispera Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kalispera Sıkça Sorulan Sorular

Kalispera kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kalispera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Kalispera kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Kalispera kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kalispera kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Kalispera Hakkında

Mekânımızı açtığımız 2010 yılından beri kaliteli hizmet anlayışımız ve sabitleşmiş müşteri memnuniyeti standartlarımız ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Kalispera Restaurant olarak özel gün ve gecelerinizde sizi memnuniyetle ağırlıyoruz. Çok sayıda ve türde organizasyon için bizi tercih edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse nikâh sonrası yemeği, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, bekârlığa veda partileri bunlardan sadece birkaçı.

Restoranımızda mutfak personelinden tutun da valeye kadar toplamda 25 kişilik kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz. Ekibimizin tamamı deneyimli ve işinde uzman profesyonellerdir. İşlerini severek yaparlar ve misafirlerimizin rahatını ve memnuniyetini her zaman gözetebilirler. Bu sebeple çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki, bizi tercih ederseniz hizmette kusur olmayacağı için asla pişman olmazsınız.

Restoranımızın bahçesinde, açık havada bir organizasyon düzenlemek isterseniz olumsuz hava şatları haricinde size memnuniyetle yardımcı oluruz. Burası 200 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek bir genişlikte ve üst sınırı 200 olmak kaydı ile istediğiniz sayıda konuğa hizmet verebiliriz. Dört mevsim için de tercih edebileceğiniz restoranımızın iç kısmında da 200 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Hem şık hem de rahat bir dekorasyona sahip restoranımızda ister 30 kişilik ister 50 isterseniz de 100 kişi olun, aynı hizmeti ve özeni görebilirsiniz. Beyaz ve mavi renk konsepti ile yarattığımız atmosferde kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceksiniz.

Doyasıya eğlenebilmeniz için size canlı müzik hizmeti de veriyoruz ve profesyonel müzisyenleri mekânımıza davet ederek bunu sağlıyoruz. Kına geceniz için kına müziklerinizi hem canlı olarak hem de banttan çaldırabilirsiniz.

Kalispera Ankara menüsü ile de sizi memnun edeceğimizden eminiz çünkü usta aşçılarımız ve mutfak ekibimiz bu konuda oldukça deneyimli. Dilediğiniz menüyü oluşturabiliriz. Organizasyonunuzu bizimle birlikte yapmak için yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kazım Özalp Mahallesi, Kuleli Sokak No:28/B Gaziosmanpaşa/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Kalispera Yol Haritası

Kalispera Düğün Yorumları (7)

Gizem & Serkan

Düğün Tarihi: 07.04.2017

çok ilginç aynı yorumu farklı hallerde birkaç mekan için de gördüm!

Didem & Yaşar

Düğün Tarihi: 22.05.2015

Kına gecemi burada yaptım. benim düşünmediğim ayrıntıları düşünüp baba süpriz yapan çalışanlar, güleryüz, eksiksiz hizmet, samimiyet, tüm güzwllikler o gece bizimleydi, iyi ki Kalispera ile çalıştık

Esra & Tarık

Düğün Tarihi: 03.09.2015

03/09/2015 tarihinde Kalispera Restaurant da düğünü mü yaptım. En beğendiğim nokta bana teker teker görüşmeye gittiğimizde , ne söylendiyse hepsini gerçekleştirmiş olmalarıdır. Çok memnun kaldım,özellikle ekstra istemiş olduğum pastayı süpriz çıkış yaparak sunmaları hoş hoşumuza gitti. Her şeyden... devam 

Ceren & Ersin

Düğün Tarihi: 05.05.2015

Gayet güzeldi mekan. Eğlencesi çok iyiydi. Yiyecek içecek kalitesi garson şefide aynı şekilde çok iyiydi.Halim Bey'de aynı şekilde. Düğün öncesinde ve düğün sonrasında da bizlere sundukları oda çok güzeldi. 300 Kişilik yemekli oldu düğünümüz . Yemekler için öncesinde tadım yapmıştık. Önerilerde... devam 

Sevgi & Yeşil

Düğün Tarihi: 17.05.2014

Bir çok mekan gezdik ve şunu da belirteyim bu şıklıkta ve bu kadar hoş bir görsellikte olan mekan olup bütçeme de bu kadar uyması tercih sebeplerimden biri oldu. İlgi, güleryüz, hizmetinden de memnun kaldım.

Rabia & Ümit

Düğün Tarihi: 25.03.2013

Tanıdığımızın tavsiyesi üzerine mekanı tercih ettik. Genel anlamda memnun kaldık. Masa düzeni ve süslemelerden memnun kaldım. Öyle çok gözü yoran süslemeler yoktu, kaliteli duruyordu. Masa düzeni için iki üç gün önceden mekana davet edildi. Orkestra performansını çok beğendim mekanı kesinlikle... devam 

Mehtap & Hüseyin

Düğün Tarihi: 27.11.2012

Memnun kaldım ve organizasyon çok güzeldi ulaşımımız rahattı ve evime yakın olmasından tercih etmiştim, iyiki tercih etmişim teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.