Kahya Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kahya Otel
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kahya Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kahya Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kahya Otel Sıkça Sorulan Sorular

Kahya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kahya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kahya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kahya Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kahya Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kahya Otel Hakkında

Kahya Otel, klasikleşmiş hizmet anlayışı ve kusursuz çalışma prensipleri ile uzun süredir faaliyet gösteriyor. Otelcilik adına tüm konularda üst düzey bir hizmet veren otelimizde konaklama haricinde birçok farklı alana da aynı kalitede hitap ediyoruz. Toplantı, lansman ve seminer gibi kurumsal etkinlikler haricinde özel gün ve gecelerde de yine bizimle olabilirsiniz. Düğün, nişan töreni, kokteyl ve kına gecesi gibi eğlenmeye yönelik özel organizasyonlarınız için de ev sahipliği yapıyoruz. Kahya Otel Ankara olarak evlenme niyetinde olan gelin ve damatları otel şıklığında bir düğün için davet ediyoruz.

Modern tarzı kusursuz hizmet ile bir araya getiren balo salonumuzda, oturmalı düzende 250 kişilik davetli listesini rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Salonumuzda, 8 kişilik yuvarlak masalarımız ile rahat bir oturma düzeni oluşturduk. Rahat olduğu kadar şık bir şekilde dekore ettiğimi salonumuzun düğününüz için hazırlanmış halini çok beğeneceğinizden eminiz. Masa örtülerimiz ve sandalye giydirmelerimiz beyaz renkte olmakla birlikte altın sarısı detaylarla renklendiriliyor. Masadaki şamdanlardan servislere, sandalye bağlamalarından ışıklarımıza varana kadar altın sarısı kullanarak büyük bir uyum yakalıyoruz.

Otelimizin yaklaşık 200 kişilik konaklama kapasitesi var ve uzaktan gelen akraba veya arkadaşlarınız varsa onlar için düğün öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle nerede kalacaklarını dert etmez, konuklarınızın rahatını sağlamış olursunuz. Konusu açılmışken söyleyelim, dilerseniz düğün gecesi balayı süitimizde konaklayabilirsiniz. Bu sayede günün yorgunluğunun üzerine bir de yolculuk yapmamış olursunuz. Kahta Otel olarak misafirlerimizin rahatını düşünmek bizim için hep öncelik olmuştur. Biz tercih ederseniz hizmette kusur ve eksik ilgi alaka asla görmezsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Merak etmeyin, Kahya Otel Ankara fiyatları da sizin bütçenize ve talep ettiğiniz ek hizmetlere göre belirliyor.

Ekiple Tanışın


  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Yeşilırmak Caddesi, No:14 Demirtepe / ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kahya Otel Yol Haritası

Kahya Otel Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Burcu

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Misafir sayımızın azlığı sebebi ile organizatörümüzün de tavsiyesi ile bu mekanı tercih ettik. 50 konuk ağırladık. kokteyl konseptinde bir ikram yaptık, servis çok iyiydi. Yemeklerin sunumu kalitesi lezzeti güzeldi. Mekan yeni bir mekan olduğu için ilk defa düğün yapıldığı için masa düzeni... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.