Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hotel Best Kavaklıdere

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Best Kavaklıdere Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hotel Best Kavaklıdere Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hotel Best Kavaklıdere Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Best Kavaklıdere Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Best Kavaklıdere kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Best Kavaklıdere kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Best Kavaklıdere kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Best Kavaklıdere kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Best Kavaklıdere kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hotel Best Kavaklıdere Hakkında

Ankara’da kına mekanları için uzun süredir araştırma yapıyor, fakat aradığınız yeri bulamıyorsanız size bir tavsiyemiz var: Hotel Best Kavaklıdere. Otelimiz hijyen kurallarına dikkat göstermekle beraber ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ sahibi işletmeler arasında bulunuyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne oldukça yakın bir noktada yer alan Hotel Best merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Otelimizin çevresinde yer alan otobüs durakları sayesinde mekanımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Davet Alanları

Kına veya bekarlığa veda partileri için kapalı veya açık davet alanlarını kullanabilirsiniz Kapalı davet alanımızda 100 ila 200 kişilik kapasitemizle kapılarımızı açıyoruz. Mavi Loca isimli kapalı salonumuz kolonsuz yapısıyla sizin ve misafirlerinizin rahatça hareket etmesine ve eğlenmesine yardımcı oluyor. Açık davet alanında en fazla 100 kişilik butik bir davet düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Davet alanlarımızı sizin isteklerinize göre dekore ediyoruz. Kına gecenizin veya bekarlığa veda partinizin belirli bir renk temasına sahip olmasını istiyorsanız süslemeleri buna göre yapıyoruz. Kapalı alanımızda açık mavi, beyaz ve bej öne çıktığından istediğiniz konsepti kolayca uygulayabiliyoruz. Kına gecesinde yemek ikramı olacaksa yuvarlak veya kare masalarımızı kullanıyor, masa üstlerinde 3 kollu şamdan gibi dekorlardan yararlanıyoruz.

Kumaş giydirmeyle süslenen sandalyelerimizi arzu ederseniz tüllerle dekore ediyor, kına gecesi için hazırlıyoruz. Dilerseniz sandalyelerimizi giydirmeden orijinal krem rengiyle kullanabilirsiniz. Salonumuzda bulunan geniş pencerelerimiz sayesinde içerisi gün boyu oldukça aydınlık oluyor. Akşam yapılacak organizasyonlar için de spot ışıklandırmalarımızla hizmet veriyoruz. Kapalı davet alanında arka planı dans eden figürlerle süslenmiş bir sahne ve sahnenin önünde dans pisti bulunuyor.

Hizmetler

Çankaya kına mekanları arasında hizmetlerine devam eden Hotel Best Kavaklıdere’de misafirlerinizi yiyecek içecek ikramıyla karşılıyoruz. Organizasyon sorumlumuz da planlama sürecinde yanınızda oluyor. Arzu ederseniz kendi seçtiğiniz bir organizasyon firmasını da mekana getirebilirsiniz. Otelimizde otopark alanımız ve misafirlerinizin konaklaması için 50 ila 75 kişilik konaklama kapasitesi de sizi bekliyor. Ses, sahne ve ışıklandırma gibi hizmetleri de biz sağlıyoruz.

Kolay ulaşılabilir konumuyla avantajlı bir noktada bulunan otelimiz Ankara bekarlığa veda partisi ve kına gecesi davetlerine ev sahipliği yapıyor. Konuklarının sağlığına verdiği önem aldığı sertifikayla kanıtlanan mekanımızda sizi ve davetlilerinizi konforlu odalarımızda misafir edebiliriz. Hotel Best Kavaklıdere kına gecesi veya bekarlığa veda partisi fiyatları için hemen ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilir, sayfada görebileceğiniz telefon numarasıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ataturk Bulvarı, No.195 Kavaklıdere

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Best Kavaklıdere Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.