Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hatipoğlu Konağı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hatipoğlu Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hatipoğlu Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hatipoğlu Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hatipoğlu Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Hatipoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hatipoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hatipoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hatipoğlu Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hatipoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Hatipoğlu Konağı Hakkında

1920’li yıllarda inşa edilen Hatipoğlu Konağı, 1998 yılında büyük bir özenle ve uzun çalışma mesaileri ile birlikte restore edilerek hizmete açılmıştır. Tarihi boyunca yaklaşık 20 yıl süresince Macaristan Büyükelçiliği olarak ve 10 boyunca da Demirfırka Polis Karakolu olarak kullanılmıştır. Günümüzde Hatipoğlu Konağı Ankara’da yaşayan yurttaşlara hizmet eden bir restoran olarak tarafımızca kullanılıyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu tarihi mirasa asla zarar vermeden ve aksine koruyarak Turizm Bakanlığı denetimi ile misafirlerimize hizmet veriyoruz.

Hem yemekli hem de kokteyl düzenindeki organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Konağımızda 250 kişiye kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz kapalı alanımız mevcut. Yaz kış fark etmeksizin burada etkinliğinizi yapabilirsiniz. Düğün ve kına gecesi başta olmak üzere nişan töreni, doğum günü kutlaması, mezuniyet yemeği ve her türlü özel gün organizasyonlarınız için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu alan dışında bir de yaz ve ilk bahar mevsimleri için uygun 100 kişilik kapasiteye sahip de bir açık alanımız mevcut.

Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız mutfağımızın kalitesinden ve lezzetinden memnun kalacağınızdan eminiz. Gün ayırt etmeksizin haftada yedi gün canlı müzik hizmeti veriyoruz. Aileniz ve dostlarınız dâhil, tüm sevdiklerinizle birlikte canlı müziğin keyfine varabilir, nostalji havası yarattığımız atmosferimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Peki Hatipoğlu Konağı nerede?

Hemen hızlıca tarif edelim. Altındağ ilçesindeki Kale Mahallesi, Sevinç Sokağı’ndayız. Bu adreste bizi gelip bulabilir ve bizzat ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerimizden emin olmak ve Hatipoğlu Konağı Restaurant & Cafe deneyimini yaşamak isterseniz mekânımıza bekleriz. Eğer kına gecesi organizasyonunuzu bizimle birlikte bu tarihi ve güzel konakta yaparak unutulmaz bir etkinliğe imza atmak istiyorsanız hemen yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Bu yolla aklınıza takılanları sorabilir, üstelik fiyat teklifi dahi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kale Mahallesi, Sevinç Sokak, No: 3 Ankara Kalesi Altındağ / Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Hatipoğlu Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.