Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik Hakkında

Lavin Organizasyon olarak hatırı sayılır bir süredir Ankara Ümitköy’de faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Mekânımız kadınlar için özel olarak kuruldu ve sadece onlar özelinde hizmet veriyor. Kadınlara yönelik birçok hizmetimiz var ve bu hizmetlerin hem niteliği hem de niceliği günden güne artış gösteriyor. Lavin Güzellik ve Organizasyon olarak Güzellik ve bakım hizmetleri verdiğimiz mekânımızda bazı toplu organizasyonlara da yer veriyoruz. Eski adetlerimizden olup son dönemde oldukça moda bir hareket haline gelen gelin hamamı organizasyonlarını severek yapıyoruz. Aynı zamanda küçük çaplı kutlama yemekleri ve törenlere de ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecesi yerine veya kına gecenizle birlikte değerlendirebileceğiniz bir seçenek olarak gelin hamamını değerlendirmenizi ciddiyetle öneririz. Sadece gelin hamamı düşünenler için hem yemekli hem de yemeksiz olarak bu geleneksel etkinliği düzenleyebilirsiniz. Hem sağlığınızdan hem de konforunuzdan ödün vermemek için hamamımızı sıklıkla ve dikkatlice temizliyoruz ve dezenfekte ediyoruz. Göbek taşına rahatlıkla uzanabilir ve sıcacık akan sularımıza kendinizi bırakabilirsiniz. Göbek taşı demişken bahsedelim, sizin için taşı güzelce süslüyoruz ve gelin hamamı duygusunu bu şekilde veriyoruz. Geleneksel görünmesi için su ibrikleri ve eski hamam tasları ile otantik bir hava yaratıyoruz. Küçük mumlarla donattığımız hamamımızı bir de bu haliyle görmenizi tavsiye ederiz.


Gelelim kına törenine, dilediğiniz takdirde en güzelinden ve tüm kına ritüellerini gerçekleştirerek güzel bir kına organizasyonu yapabiliriz. Yaklaşık 50 – 60 kişilik ve yakınlar arasında bol eğlenmeli bir kına düşünüyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ek olarak cilt bakımınızı yaptırabilir ve birkaç gün sonra gerçekleşecek düğününüze bedenen de yenilenerek ve güzelliğinize güzellik katarak hazırlanabilirsiniz. Herkes sizde bir değişiklik olduğunu ve adeta parladığınızı düşünecek. Ayrıca çeşitli türlerde masaj uygulamalarımız da var. Evlilik hazırlığı sürecindeki stresleri atabilmeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


Eğer anlattıklarımız ilginizi çektiyse Lavin Güzellik Organizasyon ile iletişime geçmek için beklemenize gerek yok. Hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mutluköy Mah. Hekimköy Sitesi 1921 Cad. No:7 Ümitköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lavin Organizasyon Hamam ve Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.