Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hanzade Konağı

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanzade Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hanzade Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hanzade Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hanzade Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Hanzade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hanzade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hanzade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hanzade Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hanzade Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hanzade Konağı Hakkında

Tekrarı olmayan en özel davetlere ev sahipliği yapan, Hanzade Konağı’na hoş geldiniz! Ankara’nın en nezih kına salonları arasında yerimizi almak üzere 2019 yılından beri faaliyetteyiz. Taş yapının estetik dokusu ve eşsiz mimarisi içerisinde yer alan farklı davet salonlarında konuklarımızı ağırlıyoruz. Profesyonel mutfak ekibimiz, her organizasyon için yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışımız ve güler yüzlü servis personelimizle kına gecelerini benzersiz kılıyoruz. Gelin, salon seçiminizi yapmanız için size konaktan söz edelim!

Hanzade Konağı Hamamönü mevkiinde yer alıyor. Altındağ’da tekrar yükselen bir değer olarak Bahçe ve üst kattaki Beyaz Salon bölümlerinde davetlere ev sahipliği yapıyor. Konuklarınızın rahat ve konforlu olmasını düşünen ekibimizle birlikte oturma düzeni sağlanan salonlarda davetli kapasitesi değişkenlik gösteriyor. Üstü tamamen kapatılabilir olan bahçe bölümünde, 150 kişi ağırlanıyor. Beyaz Salon’da ise 250 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Geleneksel kına törenleri için son derece uygun olan konakta, organizasyon ekibimiz bulunmuyor. Organizasyon sorumlumuz ihtiyaçlarınıza cevap veriyor ve standart bir düzenle salonumuzu hazırlıyor. Ancak özel konseptler tercih eden çiftler için iş ortaklarıyla anlaşma sağlamalarını tavsiye ediliyoruz. Anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmasıyla tamamladığınız süsleme ve düzenlemeler sonunda; ses, sahne ve ışık düzenini ekibimiz tamamlıyor. Kesintisiz eğlence için DJ veya müzik grubu sahnede yerini alıyor.

Bizi benzersiz kılarak diğer kına konaklarından ayıransa, enfes tatlarla hazırladığımız yemekli ve yemeksiz menüler! Çünkü Altındağ’da konuklarımıza sunduğumuz her menü için lezzet garantisi veriyoruz. Konuklarınızı şık sunumlar, ikram veya ana yemek sunumlarıyla büyük bir özenle ağırlıyoruz. Siz de gecenin tadını çıkarmak ve bolca eğlenmek kalıyor.

Siz de Hamamönü Hanzade Konağı kına fiyatlarıyla talepleriniz doğrultusunda teklif almak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres::

    Hacettepe Mahallesi İnanlı Sokak Taceddin Dergahı Karşısı No :5 Hamamönü, Altındağ/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.