Galba Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Riva Kına Evi
30 1 11

Yenimahalle

Riva Kına Evi

500-750
50 TL'den az
Velo Nikah & Balo Salonu
10 4 1

Çankaya

Velo Nikah & Balo Salonu

400-500
50 TL'den az
Emirgan Kına Ve Düğün Salonu
29 9

Keçiören

Emirgan Kına Ve Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren Galba, bir düğün salonundan ziyade çok farklı alanlarda hizmet veren bir tesistir. Bünyemizde yüzme havuzları, düğün yapmaya uygun kır bahçesi, kapalı restoran, park ve şelalelerimiz var. Bu alanlarda düğün, nişan töreni, kına geceleri ve sünnet düğünü organizasyonları yapıyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen Galba Ankara’da evlenecek olan çiftlere hizmet veriyor.

Mekânımızda yemekli ve yemeksiz olmak üzere hem gündüz hem de akşam organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Gündüzleri 12.30 ile 16.30, akşamları da 19.30 ile 23.00 saatleri arasında toplu organizasyonlar için salonumuzu kiralıyoruz. Büyük bir organizasyon düşünüyorsanız 600 kişilik açık alanımızı kullanabilir, daha butik bir organizasyon için de 250 kişilik kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz.

Yemekli organizasyonlar için kırmızı et ve tavuk eti olmak üzere farklı bütçelere uygun menülerimiz var. Menü detaylarımızı görmek ve tercihinizi yapmak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Dört ana yemek, 2 ara sıcak, 2 salata içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz. Yemek yerine ordövr tabağı olarak da daha düşük bir bütçe ile organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm çiftlere paket içerisinde sunduğumuz hizmetler; canlı müzik, gelin yolu, gelin masası, tagı ve çiçeği, video ve fotoğraf hizmetleri ve son olarak da 6 adet volkan.

Mekânımız Ankara kına gecesi organizasyonları konusunda kendisine oldukça güveniyor. Yenimahalle ilçemizin İvedik Köyü Mahallesi’ndeyiz. Kolay gelebilmek için nasıl gelinir öğrenmek istiyorsanız tarif edelim. Anadolu Bulvarı üzerindeki Gimat kavşağından ASKİ spor salonu istikametinde ilerleyip, AMATEM Hastanesi kavşağında hastane istikametine dönünce hemen sağda bizi bulacaksınız. GALBA Restoran ve Yüzme havuzu Tesisleri olarak sizi bekliyoruz. Mekânımıza gelmeden de bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Mustafa Tekmen - Erol Tekmen

Mustafa Tekmen

  • Adres: İvedik Yuva Yolu Bul., No: 88, Yenimahalle

Galba Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!